lekarz Eugeniusz Rybka

Onkolog, Ginekolog

2,8
2,5
2,5

Dla mnie złoty człowiek, uśmiechnięty, wesoły ;) Razem ze swoją żona uratowali mi dwójkę dzieci nagłym cc.. polecam z całego serca

Dla mnie złoty człowiek, uśmiechnięty, wesoły ;)

Naprawdę świetny lekarz, prowadzi moja trzecia ciążę i mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest uprzejmy a na pewno mądry,wie co robi :-)

Dziwię się że ten lekarz nie usunął jeszcze tych negatywnych opinii na swój temat. Bo z portalu znanylekarz.pl nagle zniknęły wszystkie negatywne komentarze na jego temat i tak dr Rybka może się teraz uważać za super ginekologa, którym niestety moim zdaniem nie jest i nigdy nie był

masakra jednym słowem. Poród w Kościanie z jego udziałem zgroza!!!! nie obchodzi go co czuje rodząca, ma swój schemat na poród, kroplówka z okscytocyna, przebicie pęcherza gdy jest 1 cm rozwarcia i sie mecz kobieto, jak dziecko po przebiciu pęcherza źle sie ułoży i kobieta jest wykończona to zastanawia sie nad carką. W ogóle poród w Kościanie d makabra. Sredniowiecze. Uciekać. Ciekawe czy wie co to standardy okołoporodowe, Poczytajcie sobie kobietki

KIedyś może był dobrym lekarzem, ale popsuł się bardzo. W ogóle nie słucha tego co się do niego mówi, lekceważy pacjentki. Nie polecam

KIedyś może był dobrym lekarzem, ale popsuł się bardzo.
W ogóle nie słucha tego co się do niego mówi, lekceważy pacjentki. Nie polecam

Prywatna wizyta u tego lekarza trwa bardzo krótko (lekarz ciągle patrzy na zegarek). Prowadził moją ciążę, i widziałam że bardzo denerwują go moje pytania, nie tego spodziewa się pacjentka na prywatnej wizycie!