Ginekolog Kościan

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze

Opinia dodana przez: Agnieszka

Łąkowa 60
64-000 Kościan

wspanialy wyrozumialy z wysoka kultura osobista kompetentny otwarty na potrzeby pacjenta chętny w każdej porze nigdy nie powie jestem zmeczonny teraz nie

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(

Opinia dodana przez: gosia

Centrum Medyczne

64-000 Kościan

Swietny lekarz, jak najbardziej polecam wszystkim kobietą w szczególności tym młodym ponieważ potrafi bardzo dobrze i konkretnie podejść do sprawy. najbardziej polecam!

Królowej Jadwigi 3
64-000 Kościan

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.

Opinia dodana przez: Martyna

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Jestem pacjentka p.doktor od27lat.Pani Rybka to osoba kompetentna bardzo doświadczona w pełni potrafi wykorzystać swoją wiedzę podejmując odpowiednie decyzje.Polecam innym pacjentkom.Bez zastanawiania poleciłam moim córkom.

Opinia dodana przez: Marzena

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Naprawdę świetny lekarz, prowadzi moja trzecia ciążę i mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest uprzejmy a na pewno mądry,wie co robi :-)

Królowej Jadwigi 3

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie