Filtruj terminy

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Jolanta Rybka

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Przez kilka lat- odkąd zaczęłam miesiączkować miałam bardzo nieregularne cykle. Pani Doktor stwierdziła że na pewno wyregulujemy tabletkami antykoncepcyjnymi. Przepisywane je miałam przez 4 lata z przerwami żeby sprawdzić czy sposób podziałał-niestety problem nawracał. Po 4 latach powiedziałam że nie chcę już tabletek bo chcę zaplanować ciążę, więc wtedy dopiero kazała zrobić mi badania TSH (tarczyca). Okazało się że przyczyną moich nieregularnych miesiączek jest niedoczynność tarczycy. Zaczęłam ją leczyć i ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Łukasz Dworczak

Centrum Medyczne

64-000 Kościan

Swietny lekarz, jak najbardziej polecam wszystkim kobietą w szczególności tym młodym ponieważ potrafi bardzo dobrze i konkretnie podejść do sprawy. najbardziej polecam!

lekarz Eugeniusz Rybka

Onkolog, Ginekolog

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Dla mnie złoty człowiek, uśmiechnięty, wesoły ;)
Razem ze swoją żona uratowali mi dwójkę dzieci nagłym cc.. polecam z całego serca

lekarz Marcin Rajewski

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Prawdziwy lekarz z powołania, rzadko gdzie teraz się takich spotyka. Jeśli coś mnie niepokoi to Pan Doktor od razu tlumaczy. Mila atmosfera. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Jerzy Gnusowski

Królowej Jadwigi 3
64-000 Kościan

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Stanisław Kurowski

Łąkowa 60
64-000 Kościan

wspanialy wyrozumialy z wysoka kultura osobista kompetentny otwarty na potrzeby pacjenta chętny w każdej porze nigdy nie powie jestem zmeczonny teraz nie

lekarz Joanna Kowalska-Jasiecka

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Henryk Mazurek

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Barbara Bentke-Hauser