lekarz Marcin Rajewski

2,8

Prawdziwy lekarz z powołania, rzadko gdzie teraz się takich spotyka. Jeśli coś mnie niepokoi to Pan Doktor od razu tlumaczy. Mila atmosfera. Bardzo polecam!

Zdecydowanie odradzam wizyty u Pana doktora szczególnie kobietom w ciąży. Poszłam na badanie w ciąży i zostałam potraktowana bardzo na szybko, nie było nawet przestrzeni do zadawania pytan. Ponadto Pan doktor przed wizytą powiedział jaki dokładnie i za co będzie koszt wizyty a po wizycie okazało się że mnie okłamał bo jak dopomnialam się telefonicznie po wizycie o film z usg to powiedział że musiałabym dodatkowo zapłacić. Zdecydowanie odradzam! W moim (i nie tylko moim) odczuciu lekarz nastawiony wyłącznie na szybki zarobek.

Niesamowite podejście do pacjentki. Lekarz z powołania. Nie spieszy się, wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Zawsze uśmiechnięty i uprzejmy. Polecam!

Niestety, nie polecam. Wizyta prywatna u Pana doktora odbyła się w tempie ekspresowym. Odniosłam wrażenie braku zainteresowania problemem, z którym przyszlam, co nie wzbudziło mojego zaufania. Pan doktor sprawiał wrażenie jakby chciał jak najszybciej przeprowadzić wizytę i badanie i niechętnie odpowiadał na zadawane mu pytania.