Lekarze Kościan

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

NZPSOZ "SIGMA"
Sierakowskiego 37 A
64-000 Kościan

Bardzo miła pani doktor, uważnie słucha, ma podejście do dzieci, leczyła mnie od dziecka teraz leczy moje dzieci ,godna polecenia.

lekarz Jędrzej Ziółkiewicz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Pan doktor jest Konkretny, dokładny, zna się na tym czym się zajmuje, słucha pacjenta i działa, polecam
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski

lekarz Marek Andrzejewski

Marciniaka 3
64-000 Kościan

Wredny, opryskliwy, zero empatii dla pacjenta. Podczas konsultacji wiecznie krzyk i obrażanie pacjenta. Nie polecam kontaktu z tym panem.

lekarz Kanchanlall Woodhoo

ulica Rynek 28
64-000 Kościan

Byłam u tego lekarza z zespołem rowka nerwu łokciowego skierował mnie na operację do szpitala. Zapewniał, że na operację nie będę czekać dłużej niż 2 miesiące. Minęło pół roku, a ja nadal nie miałam operacji. Gdy jeden termin został ustalony kilka dni przed zadzwoniła Pani ze szpitala, że operacja musi zostać przełożona z powodu remontu. Ustaliła kolejny termin po miesiącu. Po raz kolejny dostałam telefon kilka dni przed że muszę ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Majchrzak

Internista, Kardiolog

NZPSOZ "SIGMA"
Sierakowskiego 37 A
64-000 Kościan

Ten "czlowiek" to zaprzeczenie wszystkiego co powinien posiadać lekarz. Traktuje pacjentów i ich rodziny jak śmieci, zero jakiejkolwiek empatii. Mój dziadek trafił do szpitala w celu przetoczenia krwi z niską chemoglobina, pan "doktor" odesłał go do domu stwierdzając że lekarz kierujący ma sam sobie krew przetaczac. jestem zniesmaczony zachowaniem lekarza który w trudnych chwilach powinien wspierac rodzinę i dawać pomoc choremu. Niestety ale dla "doktora" majchrzaka liczą się tylko pieniądze ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jerzy Gnusowski

Królowej Jadwigi 3
64-000 Kościan

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Zbigniew Szewczyk

Anestezjolog, Chirurg ogólny

Traugutta 45
Kościan

Jak dla mnie wszystko było ok Jestem wdzięczna bardzo za pomoc i leczenie panu Doktorowi.takze polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Kwaśniewska

Rehabilitant, Pediatra

Północna 22
64-000 Kościan

Bardzo się zawiodłam podejściem do pacjenta.W przychodni naruszyła moją prywatność rozmawiając o moich problemach zdrowotnych w poczekalni w obecności innych pacjentów. Moje zdrowie jest moją prywatną sprawą i nie życzę sobie by ktokolwiek poruszał takie tematy w obecności osób postronnych
Opinia dodana przez: N.

lekarz Przemysław Osip

Gabinety Lekarskie Medyk
Plac Ignacego Paderewskiego 4
64-000 Kościan

Powiem tylko tyle. Koszmar!!!w szpitalu hcp nie osiagalny. Zero informacji o zdrowiu i o zaleceniach dla pacjeta

lekarz Małgorzata Gładkowska

Kościan i Racot
Kościan

Pani myśli, że wszystkie rozumy zjadła. Dla niej nie liczą się pacjenci tylko kasa i jeszcze raz kasa. Okropna babka, jeśli kogoś stać lepiej podjechać np. do Jerki na prywatną wizytę, gdzie mamy zupełnie inne podejście do pacjenta. Omijać z daleka, szkoda składek.
Opinia dodana przez: Róża

dr n. med. Gabriela Krzyżaniak

Kasprowicza 43
64-000 Kościan

Konkretna, rzeczowa, pomocna. Lekarz z powołania. Krótko I skutecznie przerwała potok słów zdenerwowanej żony pacjenta (czyli mój) Zajęła się tym, co ważne. Ciesze się, że to Pani dr przyjechała ratować mojego męża.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Bartoszewicz

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

Przeczytałam inf portalu dotyczącą rzetelności wystawiania opinii i z największa szczerością nie polecam tego lekarza! Choruję na fibromialgię, ale ten temat został kompletnie pominięty podczas wizyty u dr T. Bartoszewicza! Najprawdopodobniej lekarz ten nie ma najmniejszego pojęcia na czym polega ta choroba i jak trudno jest z nią żyć. Może jest dobrym chirurgiem, ale na pewno nie posiada odpowiedniej wiedzy ,a podejmując się zbadania mnie oświadcza, ze jestem zdrowa! :)....marzę ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Hanna Jachna

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

64-000 Kościan

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinety Lekarskie Medyk
Plac Ignacego Paderewskiego 4
64-000 Kościan

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Wróblewska

Reumatolog, Pediatra

Zespół Położnych Środowiskowo-Rodzinnych "Viva"
Ks. Piotra Bączkowskiego 3
64-000 Kościan

Pani doktor mało poświęca czasu swoim pacjentom wysyła do nich tylko studentów dowiedzieć się coś o chorobie Czy o wynikach strasznie trudno nie polecam

lekarz Agnieszka Ziembicka

Dermatolog

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

5 minutowe spóźnienie spowodowało odmowę przyjęcia, wnioskuję że wizyta mi przepadła ponieważ miała tyle trwać. To chyba gorzej niż w NFZ. Nie wiem bo nie korzystam.Umowiłam już wizytę w innej placówce gdzie zapewniono mnie że taki incydent jak 5min. spóźnienia nie spowoduje odwołana wizyty.
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Anna Żak-Amborska