lekarz Małgorzata Gładkowska

1,5
1,5
1,4

Pani myśli, że wszystkie rozumy zjadła. Dla niej nie liczą się pacjenci tylko kasa i jeszcze raz kasa. Okropna babka, jeśli kogoś stać lepiej podjechać np. do Jerki na prywatną wizytę, gdzie mamy zupełnie inne podejście do pacjenta. Omijać z daleka, szkoda składek.

Bardzo nie sympatyczna i niekompetentna kobieta.Nie nadaje sie na lekarza. Predzej samemu postawimy diagnoze przez internet niz przez ta pania. Zero podejścia do dzieci, odmawia skierowan do specjalistow.Nie polecam....

Jeden z najgorszych lekarzy z ktorym mialem stycznosc. Nie polecam. Nieuprzejma, niemila kobieta. Krzyczy na dzieci jezeli nie dadza sie zbadac.

Byłam u tej pani już kilka razy, cały czas wychodząc z jedną diagnozą - wirusowka. Przychodzę z ogromnym bólem głowy, a Pani doktor mówi mi o wirusowce, po czym mówisz że jeśli się nie poprawi to mam wrócić..

Niekompetentna, mało sympatyczna. Nie ma podejścia do pacjentów, a szczególnie do tych najmłodszych. Powołania brak. Nie wzbudza zaufania. Nie polecam!

Zero wiedzy, zero. Nieuprzejma,straszna baba

Zero wiedzy, zero. Nieuprzejma,straszna baba

Serdecznie nie polecam tego lekarza!!! Ona nie nadaje się na lekarza!!! Leczę się u niej od lat i w końcu czas to zmienić!!! Na każdą moją przypadłość przypisuje mi 3 razy po 2 tabletki APAP-u dziennie bez znaczenia na chorobę jakby płacili jej za reklamę tych tabletek!!! Nie umie dokładnie zbadać pacjenta!!! Ostatnio gdy przypisała mi „APAP” nie zbadała mnie wogóle więc pojechałem do innego lekarza prywatnie i jak się okazało miałem ciężkie zapalenie gardła z towarzyszącą mu wysoką gorączką nie obyło się bez zwolnienia lekarskiego i antybiotyków!!! Jest po prostu do niczego jako lekarz!!! Jeśli macie jakiś wybór to uciekajcie od niej jak najdalej!!! To wredna i pazerna na kasę hiena!!!

TA KOBIETA NIE POWINNA BYĆ LEKARZEM. MÓJ SYN NA JEJ WIDOK PŁAKAŁ. JEST NIEUPRZEJMA, NIE POLECAM TEJ LEKARKI.

Powiem tak: Pani Małgorzata G. jest typem lekarza, któremu zależy jedynie na wypłacie. Odklepie te swoje 5 godzin w pracy i czeka na kasę! KASA!!! KASA!!! KASA!!! Nie dba wcale o pacjentów. LEKARZ NIEGODNY POLECENIA!!! Bardziej opłaca się wydać 200 zł za wizytę prywatną!

Nie dba wcale o pacjentów.

LEKARZ NIEGODNY POLECENIA!!!

Bardziej opłaca się wydać 200 zł za wizytę prywatną!