Lekarze Pediatra Kościan

lekarz Violetta Woś-Stępczak

Neonatolog, Pediatra

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.
Wspaniała, opiekuńcza i wyjątkowo taktowna. Nigdy , przez 18 lat nie odmówiła pomocy moim dzieciom.

lekarz Jolanta Kic-Ciseł

Transfuzjolog, Pediatra

ulica Poznańska 37
64-000 Kościan

Lekarz o dużej wiedzy i świetnym podejściu do pacjentów. Jest bardzo miła oraz budzi zaufanie. Jest jednym z lepszych specjalistów w okolicy

lekarz Kamilla Jakubowska

Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie
ulica Bączkowskiego 11 A
64-000 Kościan

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Jurga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls s.c.
inna Jagiellońskie 51/53
64-000 Kościan

Opiekuńcza z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, nie lekceważy rodzica nawet gdy się okaże, że przychodzi z błahostką, zawsze poświęci swój czas

Marek Szymanowski

Szpital im. T. Dunina w Kościanie
64-000 Kościan

serdecznie dziękujemy za powrót do zdrowia naszego synka - znakomity lekarz, skromny i uprzejmy człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Grażyna Ciudzińska-Walczak

Iwaszkiewicza 12
64-000 Kościan

Wspaniały człowiek, niesamowita kobieta i Pani Doktor - nigdy nie pozostawiła nas w potrzebie, zawsze można liczyć na jej pomoc. Bardzo rzetelna osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczna, wrażliwa, zawsze usmiechnieta. Bardzo dziękuję Pani Doktor za każdą poradę, pomoc i serdecznie pozdrawiam wraz z 3 moich dzieci
Opinia dodana przez: beata

lekarz Monika Witaszek-Kic

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Przyjazna lekarka z dużym doświadczeniem w leczeniu. Wydaje się że jest konkretną specjalistką o dużej wiedzy

lekarz Małgorzata Łukaszyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

NZPSOZ "SIGMA"
Sierakowskiego 37 A
64-000 Kościan

Bardzo miła pani doktor, uważnie słucha, ma podejście do dzieci, leczyła mnie od dziecka teraz leczy moje dzieci ,godna polecenia.

lekarz Ewa Kwaśniewska

Północna 22
64-000 Kościan

Bardzo się zawiodłam podejściem do pacjenta.W przychodni naruszyła moją prywatność rozmawiając o moich problemach zdrowotnych w poczekalni w obecności innych pacjentów. Moje zdrowie jest moją prywatną sprawą i nie życzę sobie by ktokolwiek poruszał takie tematy w obecności osób postronnych

lekarz Małgorzata Gładkowska

Kościan i Racot
Kościan

Pani myśli, że wszystkie rozumy zjadła. Dla niej nie liczą się pacjenci tylko kasa i jeszcze raz kasa. Okropna babka, jeśli kogoś stać lepiej podjechać np. do Jerki na prywatną wizytę, gdzie mamy zupełnie inne podejście do pacjenta. Omijać z daleka, szkoda składek.
Opinia dodana przez: Róża

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Wróblewska

Reumatolog, Pediatra

Zespół Położnych Środowiskowo-Rodzinnych "Viva"
Ks. Piotra Bączkowskiego 3
64-000 Kościan

Pani doktor mało poświęca czasu swoim pacjentom wysyła do nich tylko studentów dowiedzieć się coś o chorobie Czy o wynikach strasznie trudno nie polecam

lekarz Joanna Gładkowska-Kaczewiak

SIGMA-MED
Sierakowskiego 37a
Kościan

lekarz Beata Adamczak

Rehabilitant, Pediatra

Zespół Położnych Środowiskowo-Rodzinnych "Viva"
Ks. Piotra Bączkowskiego 3

lekarz Maciej Godula