lek. dent. Konrad Gębski

Chirurg stomatolog

Swietny implantolog .Jestem pacjentką blisko 20 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam na Doktorze .Polecam

Pan dr wszystko wszczepi i zrobi z tym ze z gory wie iz za moment wypadnie i pociagnie kolejne "upilowane " przez niego zeby co za tym idzie kolejne pieniadze .Zyc nie umierac miec taka prace !Uciekac jak najdalej do porzadnych klinik w Poznaniu trzeba zaplacic wiecej ale coz za porzadna robote trzeba zaplacic .

Uwielbiam Doktora! 15 lat temu wczepił mi implant w tak trudnych warunkach kostnych że dwie inne osoby odmówiły. Do dziś "działa". Poza tym skomplikowana ekstrakcja i leczenie ostrego stanu. Pewna ale delikatna ręka. Przesympatyczny człowiek. Zgrany zespół z równie sympatyczną żoną 😃

Mi Pan doktor po wszczepieniu implantu zostawil fragment odlamanej kosci pod dziaslem. Musialam usunac ten fragment w innym gabinecie. Zaplacilam dodatkowe kilkaset zlotych i przez tydzien z powodu opuchlizy nie wychodzilam z domu. Nikomu zatem nie polecam.

Będąc u doktora Konrada czuje się profesjonalizm.Widać, że zna się na tym, co robi, a przy tym jest miły i konkretny.

Lekarz godny polecania 😷 ma podejście do pacjentów. Jest miły i zawsze uśmiechnięty mimo że być może i jest zmęczony zawsze jest gotów pomagać innym w bólu

Godny polecenia. Kompleksowe podejście. uprzejmość. Zaufanie. Poświęcony czas tłumaczenie o chorobie i leczeniu. .