Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy i dokładny w tym co robi. Był to pierwszy lekarz u którego poczułem że naprawdę zeleży mu na pacjęcie. Po zakonczeniu leczenia również chetny jest pomóc. Uratował mi dłoń i bardzo mu za to dziękuję. Wszystkiego dobrego doktorze.

Wspaniały lekarz!!!!! Ma świetne podejście do swoich pacjentów. Cierpliwy, uprzejmy, dokładnie tłumaczy to co robi. Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą :) Samych sukcesów Panie Doktorze .pozdrawiam

lekarz z powolania podejscie do pacjenta kompleksowe bardzo dobry chirurg polecam

jeśli chorujesz i musisz leżeć na oddziale chirurgicznym w Kościne i znajdziesz się pod opieką tego lekarza to zmykaj czym prędzej bo może się okazać że leczy cię na coś innego zać

jeśli chorujesz i musisz leżeć na oddziale chirurgicznym
na coś innego

zać