Chirurg Ogólny Kościan

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Rynek 19

wizyta już od 80
Doktor Robert to bardzo ciepły człowiek o wielkim sercu. Ludzie szukający pomocy u lekarza onkologa idą tam pełni obaw i strachu. Doktor Jagaciak to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy, ma w sobie spokój, podchodzi do ludzi z sercem. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać nawet najgorsze informacje. Bardzo kontaktowy. Jeśli mam być szczera, byłam pod wrażeniem jego podejścia i ciepła które z niego emanuje. Z czystym sumieniem polecam. Gdy sama ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zbigniew Szewczyk

Anestezjolog, Chirurg ogólny

Traugutta 45
Kościan

Lekarz? Nie . To wstrętny typ dla kótego liczy się tylko władza. Jest podły i bezduszny . Nie udzieli pomocy potrzebującemu i cierpiącemu pacjentowi.

lekarz Michał Głyda

al. Kościuszki 21
Kościan

Super lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy i konkretny. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, dba i martwi się o każdego pacjenta. Bez zastrzeżeń Polecam
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Rafał Łukaszyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

os. Konstytucji 3 Maja 37 lok. 5
Kościan

Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy i dokładny w tym co robi. Był to pierwszy lekarz u którego poczułem że naprawdę zeleży mu na pacjęcie. Po zakonczeniu leczenia również chetny jest pomóc. Uratował mi dłoń i bardzo mu za to dziękuję. Wszystkiego dobrego doktorze.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinety Lekarskie Medyk
Plac Ignacego Paderewskiego 4
64-000 Kościan

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Małgorzata Łukaszyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

NZPSOZ "SIGMA"
Sierakowskiego 37 A
64-000 Kościan

Bardzo miła pani doktor, uważnie słucha, ma podejście do dzieci, leczyła mnie od dziecka teraz leczy moje dzieci ,godna polecenia.

lekarz Andrzej Dettloff

Rynek 28
Kościan

jest to lekarz,któremu zawdzięczam swoje życie.uratował mnie kiedy inni lekarze rozkładali ręce.podejście do pacjenta ma super,niektóży lekarze mogliby brać przykład.Pozdrawiam PANA - były pacjent Grzegorz z Kościana

lekarz Tomasz Bartoszewicz

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

Przeczytałam inf portalu dotyczącą rzetelności wystawiania opinii i z największa szczerością nie polecam tego lekarza! Choruję na fibromialgię, ale ten temat został kompletnie pominięty podczas wizyty u dr T. Bartoszewicza! Najprawdopodobniej lekarz ten nie ma najmniejszego pojęcia na czym polega ta choroba i jak trudno jest z nią żyć. Może jest dobrym chirurgiem, ale na pewno nie posiada odpowiedniej wiedzy ,a podejmując się zbadania mnie oświadcza, ze jestem zdrowa! :)....marzę ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Golański