lekarz Teresa Ząbczyńska

1,5
1,4
1,5
1,3

Nie jestem w stanie dać nawet dwóch gwiazdek. Kobieta wgl nie nadaje się do swojego zawodu. Jest nieuprzejma, traktuje Cię jak człowieka bez żadnych uczuć, zero delikatności. Pyta Cię o Twoje życie osobiste (nazwę, miejsce pracy, szkoły; nie wiem co to ma do pracy ginekologa). Przyszłam na badania kontrolne, ponieważ mam nieregularne miesiączki (cytologia, USG dopochwowe), przy cytologii nie poczułam dyskomfortu jaki powinien być, tylko ból.. Przy USG dopochwowym stwierdziła mi Pani, że mam PCOS. Jestem młodą osobą więc przejęłam się diagnozą i się popłakałam. Zamiast usłyszeć coś pocieszającego usłyszałam ...

Przyszłam na badania kontrolne, ponieważ mam nieregularne miesiączki (cytologia, USG dopochwowe), przy cytologii nie poczułam dyskomfortu jaki powinien być, tylko ból.. Przy USG dopochwowym stwierdziła mi Pani, że mam PCOS. Jestem młodą osobą więc przejęłam się diagnozą i się popłakałam. Zamiast usłyszeć coś pocieszającego usłyszałam pytanie ,,czemu ryczysz?” (poza tym nie zgodziłam się na zwracanie do siebie na ,,Ty”), w odpowiedzi na jej pytanie powiedziałam, że boje się tych objawów, ponieważ dużo na ten temat czytałam. Dobra, koniec badania... idę się ubrać i siadam na krzesło. Nie dostałam żadnego skierowania na badania hormonów, nie dostałam informacji co powinnam robić dalej. Zostałam potraktowana jak jakiś śmieć, który wgl się nie liczy. Jak mam się dowiedzieć o wynikach cytologii również nie zostałam poinformowana, Mija już 3tyg temu i nadal żadnych informacji.

(Po paru dniach poszłam do innego ginekologa i i dostałam pełno informacji na każdy temat i na USG nie wyglądało na PCOS, ale dostałam skierowanie na badania hormonalne, ponieważ bez tego nie można stwierdzić; nawet po tym jest ciężko)

Pani "doktor" bardzo nie uprzejma, gdy usiadłam na krzesło przy biurku, zapytano mnie "po co tutaj przyszłam", oświadczam, że jest to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Kładąc sie na tym łóżku była rozmowa o szkole, a z racji, że się przeniosłam do innej Pani do mnie "co nie chciało się uczyć?" aby zrobić USG dopochwowe, usłyszałam " masz torbiel tutaj, a drugi jajnik w porządku ( tyle z badania usg się dowiedziałam). Ubrałam się i usiadłam obok lekarki, wypisuje receptę i tak "masz infekcje, zapisze ci na nie leki bierz je raz na dzien przed snem, na torbiel zapisuje czopki także raz na dzień, aby się wypróżnij. Myślałaś o tabletkach anty? -TAK, I co wymyśliłaś ,bo ci powiem aby ,że są dostępne w aptece). Omijając to, że gdyby nie XXI wiek i internet ,nie wiedziałabym co to jest torbiel, jak mam brac tabletki gdy na ulotce inaczej jest napisane, zadnej kontroli po zabranych lekach, mam przyjść dopiero za miesiąc.ZERO DOBREGO PODEJŚCIA DO PACJENTA. Tą panią kiedyś chyba ktoś zmusił do takiej pracy, ponieważ ewidentnie widać ,że to nie z powołania. NIE POLECAM TEJ PANI NIKOMU!

U pani doktor bylam po raz pierwszy, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ignorancją ze strony lekarza. Czułam się jak intruz i rzeczywiscie zaczęłam zastanawiać się, że może niepotrzebnie przyszłam... Bo przecież mięśniak na macicy jest tak maly, że na pewno nie powoduje dolegliwości bólowych w podbrzuszu, które odczuwam. Guzek pod pachą, to na pewno powiększony węzeł po przebytej niedawno infekcji. Nawet nie trzeba było tego guzka badać, oglądać, czy dotykać. Na moje zapytanie, czy mogłabym prosić jednak o zrobienie mi usg piersi, usłyszałam ze nie teraz przecież.. Mam się umówić na to badanie w późniejszym terminie. Nie polecam pani doktor, traktuje pacjenta z wyższością, nawet nie zaproponowała, żebym usiadla na krześle w gabinecie.

Bardzo dobra pani doktor pierwsza ciążę prowadzila bardzo dobrze,i znów jestem w ciąży i chodze do pani doktor znów:) polecam goraco

Nie polecam, ciężko nazwać tą Panią lekarzem, zero podejścia i szacunku do pacjentki. Kobiety w ciąży traktuje przedmiotowo, nic nie tłumaczy, nie przeprowadza podstawowego wywiadu, krzyczy. Szkoda czasu i nerwów.

Opryskliwa Pani Doktor, która wyśmiała mnie po Co przyszłam w 39 tygodniu ciąży z bolacym brzuchem odmawiając zrobienia USG. NIKOMU nie polecam nawet na prywatnie.

Brak zaangażowania w problem pacjentki, krzyczy na pacjentki, nie ma podejścia do wykonywanego zawodu, czułam się jak nieproszony gość. Nic nie wyjaśnia. Myślałam że jako kobieta będzie miała inne podejście. Gorąco nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Będąc w ciąży robiłam badanie ekg po badaniu poszłam skonsultować wyniki z Panią Doktor. Powiedziała : słabo ale się rusza, dziękuję i dowidzenia. Możecie sobie wyobrazić co czuje matka, która nosi pod sercem dziecko i słyszy coś takiego.

Poszłam do tej Pani na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Niestety nie wspominam jej miło ze względu na nieeleganckie komentarze pani doktor, które nie odnosiły się do sprawy, lekceważenie mnie jako pacjentki (pani doktor wyśmiała moje pytania dotyczące badań) oraz patrzenie na mnie z wyższością przez pryzmat mojego młodego wieku (byłam pełnoletnia, więc obecność mamy nie była potrzebna).

Jako mąż mojej żony mam prawo wystawić tę opinie , mimo że regularnie 2 razy w roku żona miała wizytę u tej pani to przez jej zaniedbanie musi mieć usuniętą macicę ,zero zainteresowania ,zwlekanie z diagnozą ,brak zaangażowania w problem pacjentki. Myślałem że jako kobieta będzie miała inne podejście . Gorąco nie polecam