lekarz Teresa Ząbczyńska

Bardzo dobra pani doktor pierwsza ciążę prowadzila bardzo dobrze,i znów jestem w ciąży i chodze do pani doktor znów:) polecam goraco

Brak zaangażowania w problem pacjentki, krzyczy na pacjentki, nie ma podejścia do wykonywanego zawodu, czułam się jak nieproszony gość. Nic nie wyjaśnia. Myślałam że jako kobieta będzie miała inne podejście. Gorąco nie polecam.

Poszłam do tej Pani na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Niestety nie wspominam jej miło ze względu na nieeleganckie komentarze pani doktor, które nie odnosiły się do sprawy, lekceważenie mnie jako pacjentki (pani doktor wyśmiała moje pytania dotyczące badań) oraz patrzenie na mnie z wyższością przez pryzmat mojego młodego wieku (byłam pełnoletnia, więc obecność mamy nie była potrzebna).

Jako mąż mojej żony mam prawo wystawić tę opinie , mimo że regularnie 2 razy w roku żona miała wizytę u tej pani to przez jej zaniedbanie musi mieć usuniętą macicę ,zero zainteresowania ,zwlekanie z diagnozą ,brak zaangażowania w problem pacjentki. Myślałem że jako kobieta będzie miała inne podejście . Gorąco nie polecam