lekarz Teresa Ząbczyńska

1,5
1,5
1,6
1,4

Opryskliwa Pani Doktor, która wyśmiała mnie po Co przyszłam w 39 tygodniu ciąży z bolacym brzuchem odmawiając zrobienia USG. NIKOMU nie polecam nawet na prywatnie.

Zdecydowanie nie polecam. Będąc w ciąży robiłam badanie ekg po badaniu poszłam skonsultować wyniki z Panią Doktor. Powiedziała : słabo ale się rusza, dziękuję i dowidzenia. Możecie sobie wyobrazić co czuje matka, która nosi pod sercem dziecko i słyszy coś takiego.

U pani doktor bylam po raz pierwszy, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ignorancją ze strony lekarza. Czułam się jak intruz i rzeczywiscie zaczęłam zastanawiać się, że może niepotrzebnie przyszłam... Bo przecież mięśniak na macicy jest tak maly, że na pewno nie powoduje dolegliwości bólowych w podbrzuszu, które odczuwam. Guzek pod pachą, to na pewno powiększony węzeł po przebytej niedawno infekcji. Nawet nie trzeba było tego guzka badać, oglądać, czy dotykać. Na moje zapytanie, czy mogłabym prosić jednak o zrobienie mi usg piersi, usłyszałam ze nie teraz przecież.. Mam się umówić na to badanie w późniejszym terminie. Nie polecam pani doktor, traktuje pacjenta z wyższością, nawet nie zaproponowała, żebym usiadla na krześle w gabinecie.

Nie polecam, ciężko nazwać tą Panią lekarzem, zero podejścia i szacunku do pacjentki. Kobiety w ciąży traktuje przedmiotowo, nic nie tłumaczy, nie przeprowadza podstawowego wywiadu, krzyczy. Szkoda czasu i nerwów.

Nie polecam'!!! Brak kultury osobistej i zero zainteresowania pacjentem 'najlepiej jak można by było przyjmować pacjentów online

Lekarka podchodzi do pacjenta z lekceważeniem, na pierwszej wizycie jest bardzo nieuprzejma. Stwierdza chorobę bez żadnego powodu i wywiadu. Serdecznie nie polecam

Poszłam do tej Pani na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Niestety nie wspominam jej miło ze względu na nieeleganckie komentarze pani doktor, które nie odnosiły się do sprawy, lekceważenie mnie jako pacjentki (pani doktor wyśmiała moje pytania dotyczące badań) oraz patrzenie na mnie z wyższością przez pryzmat mojego młodego wieku (byłam pełnoletnia, więc obecność mamy nie była potrzebna).

Brak zaangażowania w problem pacjentki, krzyczy na pacjentki, nie ma podejścia do wykonywanego zawodu, czułam się jak nieproszony gość. Nic nie wyjaśnia. Myślałam że jako kobieta będzie miała inne podejście. Gorąco nie polecam.

Bardzo dobra pani doktor pierwsza ciążę prowadzila bardzo dobrze,i znów jestem w ciąży i chodze do pani doktor znów:) polecam goraco

Jako mąż mojej żony mam prawo wystawić tę opinie , mimo że regularnie 2 razy w roku żona miała wizytę u tej pani to przez jej zaniedbanie musi mieć usuniętą macicę ,zero zainteresowania ,zwlekanie z diagnozą ,brak zaangażowania w problem pacjentki. Myślałem że jako kobieta będzie miała inne podejście . Gorąco nie polecam