lekarz Anna Matyja

Psychiatra

Pani doktor Anna jest fantastyczna,godna polecenia psychatra z pasja,checiami,okazujaca pelne zainteresowanie pacjentami. Zawsze rzetelna,troskliwa i uprzejma. Pierwszy raz spotkałam się z taka Klasa u lekarza przyjmującego na NFZ,a w dodatku w tak trudnym zawodzie jakim jest psychiatria.Pomogla mi w 100proc.!Dziękuję!

Zawsze rzetelna,troskliwa i uprzejma.
Pierwszy raz spotkałam się z taka Klasa u lekarza przyjmującego na NFZ,a w

jestem pacjentem pani doktor i szczeże mówiąc jestem zdziwiony brakiem opinii brakiem informacji o kompetencjach pani doktor . dziwi mnie to ze lekarz który przyjmuje w 4 miejscach t.j w 2 miejscach w Gorzowie w Skwierzynie i w Drezdenku w internecie jest praktycznie anonimowy?. Pani doktor jest psychiatrą ale jaką ma specjalizacje?, bo na pieczątce jaką się posługuje jest napisane specjalista psychiatra jakie ma doświadczenie ? jakiś przebieg kariery zawodowej studia? tyle pytań a brak odpowiedzi czy ktoś wie?