mgr Anna Mazur-Bahir

Lekarz rodzinny

3,7

Byłem na wizycie w szpitalu z dzieckiem, które bolało ucho i gorączkowało. Czekałem 45 minut na lekarza, przyszła Pani Ania i stwierdziła, że nie da rady zbadać ucha, ale chyba nic poważnego tam nie ma. Jak dolegliwości nie ustąpią, to mam pójść do pediatry, albo laryngologa (a przecież właśnie się wybrałem do lekarza, a przynajmniej tak mi się wydawało). Jako rozpoznanie w karcie informacyjnej napisała infekcja górnych dróg oddechowych. Dziecko przez najbliższe dni miało brać przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, krople do nosa i na zatoki, no i te krople do ucha co już dawaliśmy w domu. Potraktowanie olewcze choroby mojego dziecka, tak mnie zirytowało, że wyszedłem z gabinetu i udałem się na wizytę prywatnie. Laryngolog stwierdził, że jest do dość poważne zapalenie ucha środkowego i przepisał antybiotyk. Nie polecam w celach diagnostycznych, chyba że świetnie wiecie co wam i waszym dzieciom jest.

Diagnoza i leczenie strzał w dychę, zarówno w moim przypadku, jak i dziecka. A do tego bardzo sympatyczna :) Polecam Panią Doktor w 100%

Przesympatyczna a co najważniejsze bardzo kompetentna Pani Doktor.

Przesympatyczna a co najważniejsze bardzo kompetentna Pani Doktor.