lekarz Anna Nowacka-Forczmańska

Ortopeda, Chirurg urazowy

2,7
2,6

Pani nadzwyczaj nieprzyjemna i opryskliwa. Interpretacji czy wytłumaczenia dolegliwości prawie wcale, jedynie zdawkowe, opryskliwe uwagi. Ewidentnie pacjent jej przeszkadza. Zachowanie tej pani podczas pracy w poradni ortopedycznej w szpitalu w Sieradzu podważa zaufanie do tej poradni, całego szpitala oraz całego NFZ, o którym pacjent musi wysłuchiwać komentarze. Szczerze odradzam kontakt z tym lekarzem.

Nie polecam..trudno nazwać leczeniem to co robi ta Pani.... A może to szeptucha ? A może zabawa ? Na leczeniu nie zna się wcale.

Skandal!!! Jak można tak traktować pacjenta? I to ma być lekarz?? Noga spuchnięta, chodzić nie mogę a pani "Doktor" stwierdza, że nic nie widzi, a o ewentualne zwolnienie mam się zgłosić prywatnie... śmiech na sali powinni zrobić z takimi lekarzami porządek...brak kompetencji! Zdecydowanie nie polecam!!

Witam z ta pania lekarz jest tragedia poniewaz jestem po wypadku drogowym i byłem badany przez pania doktor i opinia która otrzymałem od pani doktor to 13% uszczerpku i od 2010r do dnia dzisiejszego nie chodze mało tego Sad powołał jeszcze dwóch biegłych ortopedów to od jednego otrzymałem 38% a od drugiego 47% ale nie 13% to jest karygodne lekarz a lekarz skandal

Niestety nie ma w tych ocenach 0 a tak naprawdę to ta Pani "lekarz" na to zasługuje.Z braku lekarzy ortopedów w Sieradzu jesteśmy skazani na tych którzy są.Życzę pani "lekarz" aby w najbliższym czasie spotkało ją podobne traktowanie jak to w jaki sposób traktuje pani swoich pacjentów. I proszę nie usuwać negatywnych opinii !!!!

Normalna granda. Jeszcze dwa tygodnie temu były tu trzy negatywne opinie, a teraz ani jednej. Ktoś usuwa wszystkie negatywne.

Kompetencja, uprzejmość, cierpliwość i podmiotowość to wizytówka Pani doktor. W duecie z Panem doktorem Szabłowskim są diamencikiem wśród lekarzy ortopedii w Szpitalu w Sieradzu. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Dba o pacjenta widać, że chce mu pomóc.

Bardzo dobry lekarz. Dba o pacjenta widać, że chce mu pomóc.

bardzo dobry lekarz- wieloletni praktyk, doświadczony ortopeda

bardzo dobry lekarz- wieloletni praktyk, doświadczony ortopeda