lekarz Anna Nyrek-Michalska

2,1

Pytanie o powód wizyty, po czy czym sama sobie udzieliła odpowiedzi - niestety nieprawdziwej. Nie słuchała tego, co chcę powiedzieć. Mam wrażenie od momentu, gdy przekroczyłem próg gabinetu, już została postawiona diagnoza i nie było istotne co chcę powiedzieć, czy też jakie są prawdziwe powody mojej wizyty. Na koniec padło stwierdzenie, ze tak jest, bo to biologia. Zdecydowanie odradzam konsultacje u tej lekarki.

Na koniec padło stwierdzenie, ze tak jest, bo to biologia.
Zdecydowanie odradzam konsultacje u tej lekarki.

Pani Doktor konkretna przez co może sprawiać na niektórych wrażenie niemiłej. Jednego dnia odbyłam dwie wizyty - swoją i z córką. Na każdej z wizyt wykonane zostały badania na 3 różnych urządzeniach, badanie na szkłach, sprawdzanie na tablicy, sprawdzanie dna oka, u córki kontrola pracy oczy przy skupieniu na przedmiocie. Doktor faktycznie nie podaje cyferek / wyników z urządzeń, ale dokładnie określa - opowiada jeśli są nieprawidłowości i co dalej należy zrobić. Nie interesują jej długie bajki opisujące nasze problemy a konkretne informacje i konkretne odpowiedzi na pytania. Takich samych informacji udziela - konkretnych i bez zbędnych bajek. Nie mniej nastoletnia córka miała dokładnie wyjaśnione na jakie badania dostaje skierowanie, co mają na celu, jak się je wykonuje i co w zależności od wyników czeka ją dalej. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty. Jeśli ktoś szuka ojojania i pitupitu bez efektywnego działania polecam innego lekarza.

Kpina a nie badanie. Kobieta, bo nie nazwę jej lekarzem, nie zadała żadnego pytania o cel wizyty, wykonała jakieś badanie, nie poinformowała o jego wyniku. Była opryskliwa, więc nie kontynuwałam wizyty licząc na wynik na koncie pacjenta. Tam jednak zostało zamieszczone wszytko wyjaśniające "konsultacja okulistyczna"

Nie dałabym żadnej gwiazdki! Dziś syn lat 17 miał wizytę u tej że pani doktor w Centrum Damiana w Piasecznie, oboje jesteśmy zawiedzeni podejście tej pani do pacjenta... Na pytanie z czym przyszliśmy odpowiedziałam że pieką, swędzą syna oczy ale jest na tyle duży że sam już może odpowiadać na pytania więc oddałam mu głos, syn zaczęła mówić początek zdania że zawsze jak wstaje to ma zar.....( Miało być zaropiałe oczy ) przerwała synowi i mówiąc tak.. ( zawsze to od stu lat tak ?)nie dokończył na co pani doktor ...

Nie dałabym żadnej gwiazdki!
Dziś syn lat 17 miał wizytę u tej że pani doktor w Centrum Damiana w Piasecznie, oboje jesteśmy zawiedzeni podejście tej pani do pacjenta... Na pytanie z czym przyszliśmy odpowiedziałam że pieką, swędzą syna oczy ale jest na tyle duży że sam już może odpowiadać na pytania więc oddałam mu głos, syn zaczęła mówić początek zdania że zawsze jak wstaje to ma zar.....( Miało być zaropiałe oczy ) przerwała synowi i mówiąc tak.. ( zawsze to od stu lat tak ?)nie dokończył na co pani doktor dobra z przekąsem dobra bo nie mamy czasu no już mi ręce opadły, ale kazała mu siadać do dwóch maszyn cyk i przeszła do komputera rach ciach tu jest kod na receptę wykupić krople za tydzień kontrola no moje zdziwienie było wielkie ale przepraszam pytam co z pani badań wyszło czemu te krople.... Odpowiedź za dużo wyszło.... No ręce mi opadły. Na wizycie byliśmy góra 10 min a weszliśmy z 15 minutowym opóźnieniem. Jesteśmy z abonamentu Medicover no i nic się nie dowiedziałam jak naraźie naszej wizyty w systemie nie ma więc nic innego mi nie zostaje jak muszę zapisać syna do innego okulisty bardziej "czasowego" i "nie wypalonego" więc nie polecam tej okulisty!!!! Never

Lekarz nie powinien przyjmować pacjentów. Spóźnia się do pracy i nic nie tłumaczy. Brak kompetencji i podejścia do pacjenta. Nie polecam.

Lekarz bardzo niemiła, niesympatyczna, niekulturalna. Przeprowadziła badania na 3 urządzeniach po czym zaczęła dobierać szkła i próbowałem czytać poszczególne rzędy liter, po czym wypisała niekompletną receptę na okulary. Cała wizyta i tu UWAGA! trwała od wejścia do wyjścia niecałe 5 min. Astygmatyzm z lewego oka sam się wyleczył od ostatniego badania u innego okulisty z przed około roku. Nikt o zdrowych zmysłach nie zrealizował by recepty po tak przeprowadzonym badaniu i braku odpowiedzi na pytania, których doktor słuchała bo gdy jedno z pytań się powtórzyło, nie omieszkała w sposób niekulturalny zwrócić uwagę, że pan się powtarza. Brak kompetencji, szacunku i KULTURY.
Odradzam wizyt u Pani Anny Nyrek-Michalskiej

Wspaniałe podejście do problemu , zrozumienie człowieka i sytuacji , kompetencja , delikatność .oby wszyscy lekarze tacy byli