Filtruj terminy

Okulista Piaseczno

Okulista Piaseczno lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz, z ogromnym doświadczeniem, zrozumieniem dla pacjenta, potrafi słuchać. w trudnych i nagłych sytuacjach można zawsze liczyć na Panią Doktor. Nawet jeżeli ma bardzo dużo pacjentów, umówi się następnego dnia z samego rana - i co najważniejsze przyjdzie!!!

Opinia dodana przez: maria

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.

Opinia dodana przez: Marian
Okulista Piaseczno lekarz Małgorzata Zaraś

05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek

Opinia dodana przez: Paweł

05-500 Piaseczno

Niesamowicie mily,spokojny I kulturalny doktor posiadajacy duuuzo wiedze I praktyki. I w dodatku taki przystojny :)) polecam jak inni nie daja rady :)

Opinia dodana przez: Magda

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta

05-500 Piaseczno

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Pani doktor na prywatnej wizycie / za 150 zł/ w przychodni na Czajewicza poświęciła mi mniej niż 5 minut / tyle przewidziano w recepcji zapisując kolejnych pacjentów / badając tylko jedno oko , drugie jak oświadczyła zbadamy jak wyleczymy jedno. Pani doktor była na tyle uprzejma , że leki też przepisała na 100% , a swoim podejściem zmusiła mnie do poszukiwania innego lekarza , który za moje pieniądze podejdzie kompetentnie i kompleksowo

Opinia dodana przez: andrzej

Staszica 42/26
05-500 Piaseczno

Wizyta w dniu 15 11 2017.Pacjenta z NFZ traktuje jak psa ,przychodzi odrobić pańszczyznę.Kultura zero.Empatia brak.Buta i arogancja na poziomie totalnej opozycji.Kompetencje poznamy po kolejnym badaniu .Oświetlenie w poczekalni i gabinecie jak przy dwóch zapalonych świeczkach (prowadzi do bólu głowy i depresji) Chyba nie byłem u lekarza od którego oczekuje się zrozumienia i pomocy bez zasobnego portfela.Tu jest pies pogrzebany ,żadne pieniądze nie zmienią sytuacji w Służbie Zdrowia bez odpowiedzialności za wykonywaną pracę ,elementarnej uczciwości etc. etc. Mam prawo do porównań ponieważ przez ponad ćwierć wieku korzystałem z usług medycznych w krajach (może bardziej cywilizowanych)

Opinia dodana przez: dariusz

Okuliści w mieście Piaseczno