lekarz Ewa Sędłak

Okulista

3,7

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Wyjaśnienia szybko i na temat, bez zbędnych opowieści. Konkretna pomoc.

Wizyta w dniu 15 11 2017.Pacjenta z NFZ traktuje jak psa ,przychodzi odrobić pańszczyznę.Kultura zero.Empatia brak.Buta i arogancja na poziomie totalnej opozycji.Kompetencje poznamy po kolejnym badaniu .Oświetlenie w poczekalni i gabinecie jak przy dwóch zapalonych świeczkach (prowadzi do bólu głowy i depresji) Chyba nie byłem u lekarza od którego oczekuje się zrozumienia i pomocy bez zasobnego portfela.Tu jest pies pogrzebany ,żadne pieniądze nie zmienią sytuacji w Służbie Zdrowia bez odpowiedzialności za wykonywaną pracę ,elementarnej uczciwości etc. etc. Mam prawo do porównań ponieważ przez ponad ćwierć wieku korzystałem z usług medycznych w krajach (może bardziej cywilizowanych)

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!