lekarz Ewa Sędłak

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Sędłak. Pani doktor uprzejma , rzeczowa, konkretna. Zebrała szczegółowy wywiad i zaproponowała badania oraz leczenie. Zostałam również dość szybko (miesiąc) zapisana na kolejną wizytę. Bardzo polecam, świetny specjalista.

Zostałam również dość szybko (miesiąc) zapisana na kolejną wizytę.
Bardzo polecam, świetny specjalista.

Koleżanka poleciła mi Panią Ewę Sędłak. Pani doktor przyjęła mnie w trybie nagłym, przepisała antybiotyk i krople. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Nie mam uwag. Polecam

Nie wiem skąd negatywne opinie. Pani doktor może nie jest jakaś przesadnie wylewna w uczuciach, raczej konkretna, ale absolutnie nie można powiedzieć, że jest niemiła. Odniosłam wrażenie, że po prostu skupia się na wykonaniu badania i na swoich obowiązkach. Wizyta NZF. Byłam negatywnie nastawiona po komentarzach i zestresowana niepotrzebnie.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, nieprzyjemna i arogancka lekarka i człowiek, a przy tym bardzo niekompetentna. Trzymać się z daleka, może przez tę butę i przekonanie o swojej nieomyślności zrobić krzywdę. Kultura zerowa.

Bardzo niegrzeczna i niesympatyczna Pani Doktor. Odmówiła badania dziecka, które nie jest w stanie czytać, bo było skierowanie na cito. Wystawiła je Pani Doktor pediatra, po wstępnym badaniu dziecka. Pomimo skierowania na cito, czekaliśmy do Pani dr. prawie dwa miesiące . Ta lekarka powinna nie mieć możliwości przyjmowania pacjentów na NFZ, bo traktuje ich jak śmieci. Nie przebadała dziecka i podważyła kompetencje innego lekarza

Polecam dr Ewę Sędłak, okulistę. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, nie sprawia jednak wrażenia osoby nieprzejmującej się pacjentem. Bardzo sprawnie, chociaż bez pośpiechu, przeprowadza badanie wzroku. Wszystko wyjaśnia krótko i w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jeśli zdarzają się opóźnienia, to są wynikiem specyfiki badania wzroku. Niektórzy pacjenci wychodzą z gabinetu po wpuszczeniu kropli do oczu, żeby po jakimś czasie wrócić tam na dalsze badanie, co może zaburzać punktualność przyjęć, ale trudno mieć pretensje do lekarza, że bada dokładnie pacjentów. Polecam Panią Doktor wszystkim szukającym dobrego okulisty.

Pani doktor, najpierw zebrała informację, zaproponował badanie, przeprowadziła badania i spokojnie z PEŁNĄ UPRZEJMOŚCIĄ I ZROZUMIENIEM wytłumaczyła i zaproponowała dalsze badania, proces leczenia. Astygmatyzm, z niedowidzeniem i podejrzeniem jaskry. Dosyć szczegółów i to cieszy za co dziękuję. Na NFZ.p.s. Przy okazji ludzki człowiek!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Wyjaśnienia szybko i na temat, bez zbędnych opowieści. Konkretna pomoc.

Wizyta w dniu 15 11 2017.Pacjenta z NFZ traktuje jak psa ,przychodzi odrobić pańszczyznę.Kultura zero.Empatia brak.Buta i arogancja na poziomie totalnej opozycji.Kompetencje poznamy po kolejnym badaniu .Oświetlenie w poczekalni i gabinecie jak przy dwóch zapalonych świeczkach (prowadzi do bólu głowy i depresji) Chyba nie byłem u lekarza od którego oczekuje się zrozumienia i pomocy bez zasobnego portfela.Tu jest pies pogrzebany ,żadne pieniądze nie zmienią sytuacji w Służbie Zdrowia bez odpowiedzialności za wykonywaną pracę ,elementarnej uczciwości etc. etc. Mam prawo do porównań ponieważ przez ponad ćwierć wieku korzystałem z usług medycznych w krajach (może bardziej cywilizowanych)

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!