lekarz Anna Olewińska

2,5
2,3

Tragedia! Chamstwo i opryskliwosc ludzi pracujacych na SOR Borowska jest godna pomnikow. Spotkalam sie ze spora iloscia lekarzy, kilka wizyt w spitalu tez odbylam (nerki, amputacja) ale czegos takiego jeszcze nie doswiadczylam. Dr Olewinska nie bez powodu ma takie nazwisko. To, ze olewa pacjentow to malo powiedziane. Moj partner powiedzial, ze z bolu nie da rady polozyc sie w pozycji, ktora mu wyznaczyla, wiec wpisala, ze odmawia badania! A on caly skulony nie dawal rady sie wyprostowac lub wstac. Mimo, ze mam uprawnienia nie chciala powiedziec jakie leki zostaly partnerowi ...

Tragedia!
Chamstwo i opryskliwosc ludzi pracujacych na SOR Borowska jest godna pomnikow. Spotkalam sie ze spora iloscia lekarzy, kilka wizyt w spitalu tez odbylam (nerki, amputacja) ale czegos takiego jeszcze nie doswiadczylam. Dr Olewinska nie bez powodu ma takie nazwisko. To, ze olewa pacjentow to malo powiedziane. Moj partner powiedzial, ze z bolu nie da rady polozyc sie w pozycji, ktora mu wyznaczyla, wiec wpisala, ze odmawia badania! A on caly skulony nie dawal rady sie wyprostowac lub wstac. Mimo, ze mam uprawnienia nie chciala powiedziec jakie leki zostaly partnerowi podane, a jak pytalam jakie badania zostaly wykonane powiedziala opryskliwie "lekarskie". "Nie zauwazyla" ze pacjent placze z bolu! Mielismy skierowania od prof dr hab na rtg, ktorego nie chciala wykonac. Zanim wgl sie zainteresowala minelo pare godzin.
Nigdy nie spotkalam sie z gorszym i wredniejszym lekarzem!

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. SOR jest od leczenia ciężko chorych a nie rozczulania się nad byle siniakiem. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i uratowała moje dziecko a tylko to się liczy.

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
SOR jest od leczenia ciężko chorych a nie rozczulania się nad byle siniakiem.

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani.Bardzo dobry lekarz.Osobiscie miałam przyjemność kilka krotnie być pacjentem tej Pani.Pozdrawiam

Miałam okazję również mieć kontakt z tą Panią w godzinach nocnych, z tak chamskim zachowaniem nie spotkałam się jeszcze wśród lekarzy w szczecineckim szpitalu. Zamierzam złożyć skargę za takie potraktowanie.

Też składam skargę. Pani doktor niemiła opryskliwa. Przyjechałam z dzieckiem że skrecona noga to powiedziała że przyszłam z byle czym i powinnam wyleczyć dziecko sama liściem kapusty. Żenujące!!

Nie miło wspominam kilka minut spędzonych z tą Panią, bardzo nieuprzejma szczególnie w godzinach nocnych bo przecież lekarze biorą pieniądze za spanie a nie pomoc potrzebujących wiec czego się mogłem spodziewać naprawdę profesjonalne i kompleksowe podejście :)