lekarz Anna Osada-Bielec

Alergolog, Dermatolog

Moja praca w Anglii była mocno uzależniona od mojego wyglądu zewnętrznego. Borykałam się z bardzo nieprzyjemnym i uciążliwym trądzikiem.Chodziłam po różnych „specjalistach”,którzy albo bezradnie rozkładali ręce,albo przepisywali preparaty,po zastosowaniu których problem nie znikał. Będąc prawie bliska załamania nerwowego, rozmawiając ze znajomą powiedziałam jej o swoim problemie.Właśnie ona poleciła mi panią doktor Annę Osadę-Bielec.Nie mając już nic do stracenia podjęłam ostatnią probę ,nie oczekując wiekszych rezultatów.Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszej mojej wizycie u pani Anny i zastosowaniu się do jej wskazowek i wybraniu lekarstw,które przepisała,mje problemy zaczęły powoli znikać.W przeciągu 1,5 tygodnia od rozpoczęcia leczenia moja twarz stała się prawie czysta, a po następnym tygodniu wszystko zniknęło!! Teraz pracuję w Angli,w dalszym ciągu stosuje się do wskazówek pani Anny i mam nadzieję że mój problem zniknął na zawsze.Wspanialy lekarz, najlepszy dermatolog i nauczyciel, bardzo cierpliwa, mila i kompetentna Pani Doktor. Polecam w 100%

120 zł za 3 minuty wizyty, nieuprzejma, z łaską podeszła do pseudo badania (na odległość, bo wirus) Na moje 'dziękuję że pani przyszła' usłyszałam, że powinnam, bo ma własne problemy 🤦‍♀️ Wstyd! Lekarz? Napewno nie z powołania! Jedyne co straciłam to 120 zł, bo była to najszybsza i najdroższa wizyta w moim życiu! NIE zyskałam nieczego, poza wątpliwościami! NIE POLECAM!!!

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską. Gabinet położony w dogodnym miejscu. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodząca do pacjenta. Gorąco polecam.

Miła, serdeczna, pogodna, pełen profesjonalizm w trakcie wizyty. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała. (nawet najgorsze głupoty) Otrzymałem pisemne zalecenie i plan leczenia. Aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pani doktor.

Naprawdę świetny lekarz, leczę się u niej 3 rok i nie zamienię jej na innego, jest osobą bardzo uczciwą, jest dostępna prawie 24 godziny na dobę, który lekarz tak sobie pozwoli

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentom Pani doktor. Potrafi świetnie dobrać leki tak aby skutecznie wyleczyć pacjenta. Świetny alergolog. Poza tym bardzo miła osoba.

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry człowiek, gdy wychodzę od niej z gabinetu, gdy porozmawiam z nią o moich problemach, jestem naładowany pozytywną energią.

Pani dr Anna Osada-Bielec jest bardzo dobrym lekarzem interesuje się stanem zdrowia, zawsze doradzi. Dzięki Pani Doktor jestem dziś całkowicie zdrowy.

Polecam pania Annę. trafna diagnoza, dobre podejscie i co najwazniejsze zadawalajace efekty jak na krotki czas leczenia. Polecam bardzo.

Cudowny, dobry człowiek, kompetentna i skromna zarazem. Nie znam lepszej lekarki . Wspaniałe podejście do pacjentów.