Kochana i wspaniała osoba... Super lekarz... Nie ma słów , które mogę użyc, zeby napisac o Pani doktor. Polecam na 1000 %

Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym, miłym i serdecznym podejściem do pacjenta. O Pani dr Paczkowskiej można pisać tylko w samych superlatywach. Polecam naprawdę wspaniały lekarz.

Witam, z usług lekarskich pani dr Paczkowskiej korzystam od ponad 4 lat, prowadziła moje 2 ciążę ale również była ze mna podczas gdy spotkały mnie przykrości i niepowodzenia związane ze sprawami kobiecymi - zawsze mogłam na Nią liczyć. Z ręką na sercu mogę polecić i polecam Dr Paczkowską . Magda K.

Chodziłam do Pani Paczkowskiej przez ciążę i mogę ją w 100% polecić każdej ciężarnej. Miła, sympatyczna, nie bałam się powiedzieć jej o swoich wątpliwościach czy strachu.POLECAM GORĄCO!!!!!WSPANIAŁY LEKARZ

Mam, dopiero 21 lat, za sobą kilka poważnych schorzeń ginekologicznych (torbiele, zapalenia jajników). Chodziłam do kilku lekarzy (3), ale dopiero Pani Ania okazała się prawdziwa profesjonalistką. Polecam ja wszystkim koleżankom, bo jest najlepszym lekarzem jakiego znam, pod każdym względem :)

Serdecznie polecam. Bardzo miła i CIEPŁA kobieta. Jest moim ginekologiem od prawie 3 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego.

Wspaniały lekarz i dobry Człowiek,polecam.

Wspaniały lekarz i dobry Człowiek,polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B