lek. dent. Anna Pernak

Jestem mamą 3 dzieci. (3,5 i 9 lat). Pani doktor została mi polecona przez koleżankę. Jestem zachwycona! Dzieciaki ją kochają i (co jest dla mnie dziwne) prytają się kiedy do niej idziemy. To świadczy jaka ona jest dobra.

Byłam już kilka razy u pani dr i nie zamienię lekarza. Za każdym razem jestem przyjmowana bardzo profesjonalnie. Jak mam borowany ząb to wszystko mi tłumaczy co się będzie dziać. Nigdy nie jestem zaskakiwana. Naprawdę SUPER stomatolog, polecam wszystkim

Rewelacja. Jeszcze u takiego stomatologa nie byłem. Miła, chętna pomocy, wytłumaczyła problem z którym się zgłosiłem - pełen profesjonalizm👍 Polecem naprawdę wszystkim

Polecem naprawdę wszystkim

Super dentysta!!! Dużo empatii dla pacjenta, bardzo sympatyczna o miła atmosfera w gabinecie. Najważniejsze jest to, że pracuje bez bólu. Bardzo, bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6