dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

3,3
3,2
3,1
3,1

Najlepszy specjalista dermatolog jakiego znam.Jest osobą kompetentną,mądrą,miłą i bardzo uprzejmą.Leczę się już u P.Doktor ok.10 lat,miałam,mam i będę miała zawsze pełne zaufanie.Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.Pozdrawiam serdecznie P.doktor i życzę dużo zdrówka.

Dla mnie ta kobieta okazała się zupełną pomyłką, stratą czasu i pieniędzy. Mam problemy z trądzikiem od dłuższego czasu i szukam dobrego dermatologa. Pół roku temu trafiłam do pani Pogorzelskiej- Antkowiak. Zacznę od tego, że pani dermatolog spóźniła się 45 minut po czym nawet nas, klientów, nie przeprosiła. Gdy nadeszła moja kolej, spotkało mnie małe rozczarowanie. Wizyta trwała mniej już 5 minut!!! Nie dowiedziałam się nic o mojej chorobie jej przebiegu i sposobie leczenia. Nie został ze mną przeprowadzony kompletny wywiad. Pani doktor wypisała mi 4 specyfiki i tabletki osłonowe. Przy czym nie zostałam poinformowana w jaki sposób je stosować (to znaczy czy tylko na zmiany czy na całą twarz, itp.). Po 2 dniach moja skóra zaczęła się czerwienić, a dnia następnego, w skutek promieniowania słonecznego(jak się dowiedziałam później od innego lekarza) moja twarz była nabrzmiała, piekącą i niesamowicie czerwona. Z łzami bólu szybko pojechałam do mojej przychodni gdzie dostałam zastrzyki, które załagodziły sytuację. Jeszcze czerwona od razu pojechałam do pani Pogorzelskiej- Antkowiak, pokazać co się stało, na co ona wzruszyła ramionami ze słowami " zdarza się" i wypisała mi koleją receptę na maści i leki. Nie było mowy o oddaniu pieniędzy i przeprosinach.
Po tej historii stwierdzam, że ten lekarz jest niekompetentny, nie podchodzi poważnie do problemu pacjenta i nie okazuje mu szacunku, choćby te spóźnienia... może już mało istotne ale w jakiś sposób świadczy o pani doktor, która wypisała mi ostatnie lekarstwa na receptach męża. Tak też dostałam tabletki na uczulenia od kardiologa. Pięknie.

Gorąco NIE polecam tej doktorki. Jedynie co potrafi to wypisywać recepty na najdroższe lekarstwa - i w dodatku nieskuteczne. Nie rozumiem ponadto, jak można komuś coś przepisywać nie znając nawet jego wyników badań. Lecząc się na trądzik wydała jednorazowo 400 zł na antybiotyki i jakieś maści. stosując wszystko tak jak poradziła mi Pani "pseudo lekarz" spowodowałam całkowity rozstrój żołądka, i jeszcze większy trądzik! Kiedy sama się zainteresowałam przepisanymi lekami, odkryłam, że dwie maści jakie stosowałam - nie powinny być w żadnym wypadku ze sobą łączone! - Czy tak postępuję kompetentny i wykształcony lekarz? nie sądzę.... Kiedy wróciłam do gabinetu usłyszałam tylko "bo to trzeba próbować inne antybiotyki", jak dla mnie wariatka.... Człowiek to nie króli doświadczalny i ludzie, proszę Was nie dajcie sie tak rolować! Ta "pani doktor" przepisuje tylko recepty, na leki, z którymi podpisała umowę! Ponad to zgłosiłam się także na zabieg zamykania naczyń krwionośnych, tak mi pozamykała, że mam okropne czerwone plamy na nogach, które szpecą mi nogi! Jeszcze raz GORĄCO NIE POLECAM TEJ DERMATOLOG!!! Chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy i nie martwi się zdrowiem.

I ja chciałam dołączyć do grona piewców zalet zawodowych i osobistych dr. Anny Pogorzelskiej-Antkowiak. Od dwudziestu lat mieszkam w Niemczech, a od dziesięciu miałam problemy ze zmianami skórnymi w prawej pachwinie. Na pierwszy rzut oka wyglądało to na zwykłe odparzenie, jednak z czasem zamieniło się w głęboką ropiejącą ranę której nie dało się niczym zaleczyć. Mimo pobierania wycinków chorej skóry i rozlicznych wymazów, nie wiedzieli niemieccy lekarze co mi jest. W końcu, po paru latach, udało się z najwyższym trudem zasklepić to miejsce ... ale nie wyleczyć. Dopiero podczas ostatniej ...

Od dwudziestu lat mieszkam w Niemczech, a od dziesięciu miałam problemy ze zmianami skórnymi w prawej pachwinie. Na pierwszy rzut oka wyglądało to na zwykłe odparzenie, jednak z czasem zamieniło się w głęboką ropiejącą ranę której nie dało się niczym zaleczyć. Mimo pobierania wycinków chorej skóry i rozlicznych wymazów, nie wiedzieli niemieccy lekarze co mi jest. W końcu, po paru latach, udało się z najwyższym trudem zasklepić to miejsce ... ale nie wyleczyć. Dopiero podczas ostatniej bytności w Polsce, gdy podobne zmiany pojawiły się w drugiej pachwinie, poszukałam w internecie dobrego dermatologa. Rankingi wskazywały na panią doktor Pogorzelską. I rzeczywiście. Od razu zorientowała się o co chodzi i zastosowała skuteczne leczenie.
Nie sposób przy tym pominąć milczeniem jej nacechowanego empatią stosunku do pacjenta i życzliwości.
Tak się złożyło, że mam ostatnio również duże problemy z kręgosłupem. Zapytałam panią doktor czy nie zna dobrego ortopedy, a ona nie dość, że poleciła mi taką osobę, to jeszcze osobiście poprosiła o przyjęcie mnie poza kolejnością.
Niewielu jest takich lekarzy. Doprawdy polecam.

Lekarka na początku była miła, wizyty były dłuższe, poświęcała mi czas i uwagę. Ostatnia wizyta (marzec tego roku) była po prostu okropna. Trwała niecałe 10 minut. Jako, że mam bardzo dużo pieprzyków i co jakiś czas muszę je kontrolować po raz kolejny przyszłam do pani doktor. Powiedziała mi, żebym pokazała jej TYLKO niepokojące, większe pieprzyki, na resztę nawet nie spojrzała. Powiedziałam jej, że mam problemy z suchą skórą. Nawet nie spojrzała jak to dokładnie wygląda i co mi jest, przepisała jakąś maść i Zyrtec. Nazwę maści napisała tak niewyraźnie, że do dziś jej nie kupiłam, bo po prostu nie wiem co miałabym kupić. Po Zyrtecu (przepisanym na suchą skórę) dostałam wysypki. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Stanowczo nie polecam! Do pani doktor chodziłam 1,5 roku z zmianami skórnymi na twarzy. O 1,5 roku za długo. Na początku interesowała się jak wygląda moja twarz, pytała czy przepisane leki pomagają, poświęcała czas mojej chorobie. Jednak po pewnym czasie wizyty trwały max. 5 minut a Pani doktor nie podnosiwszy głowy znad biurka przy przepisywaniu kolejnych leków twierdziła że widzi ogromną poprawę. Niestety ja jej nie widziałam ani nikt z moich znajomych. W końcu trafiłam na inną Panią Dermatolog, która dokładnie przyjrzała się mojemu problemowi i od razu skierowała na szereg badań żeby odkryć przyczynę.

Najgorzej wydane pieniądze kiedykolwiek. Brak porozumienia z pacjentem. Brak informacji o płatnych badaniach.

Polecam Panią dr Krystynę Pawełczyk-Pala - bardzo dobry dermatolog dla nie zadowolonych z dr Antkowiak. Przyjmuje w Katowicach i Gliwicach - wizyta 100 zł kolejne 70 zł ale leki przepisuje tanie - robione, zaleca za to stosowanie drogich dermokosmetyków. Uleczyła mnie z trądziku a walczyłam z nim kilka lat u różnych specjalistów i róznymi metodami.

Byłem jakiś czas temu na laserowym zamykaniu naczynek , pani doktor nie poinformowała o przeciwwskazaniach do zabiegu ( między innymi świeża opalenizna) . Zle dobrała moc lasera IPL w rezultacie miałem oparzenia na twarzy , które się długo goiły . Pani doktor stwierdziła że jest to normalna rzecz po takim zabiegu....Tak więc proponuje wybrać bardziej profesjonalny gabinet .

dobra lekarka godna polecenia od razu zabrała się za testy alergiczne a nie faszerowała mnie antybiotykami