Dermatolog Tychy

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz dermatolog, po długiej walce z ostrym trądzikiem wreszcie trafiłam na kogoś, kto potrafił mi pomóc. Po pół roku leczenia, po trądziku ani przebarwieniach nie ma śladu, a początkowy stan twarzy był tragiczny. Nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże, a jednak! Polecam w 100% :)

Opinia dodana przez: Joanna

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

Owczarska 3
Tychy

Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie, nie tylko lecząc chorobę, ale też próbując znaleźć ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy. Dodatkowo wstępnie zdiagnozowała (na podstawie problemu dermatologicznego) u mnie problem neurologiczny, który został też potwierdzony przed odpowiedniego lekarza specjalistę.

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

dobra lekarka godna polecenia od razu zabrała się za testy alergiczne a nie faszerowała mnie antybiotykami

ulica Chabrów 5
43-100 Tychy

Ta Pani oznajmiła rejestratorce w trakcie wizyty córki oraz przy mojej żonie nazwała poprzedniego pacjenta który byl głośno 3 latka: "mialam dosc tego bachora" a gdy mój syn podczas wizyty chciał pić i robil się marudny wyprosila nas z gabinetu.

Dębowa 6b lok. 6
43-100 Tychy

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejma, nie poświęca uwagi pacjentowi tylko się wymądrza.

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

Poszłam do tej pani w celu leczenia grzybicy paznokci. Pani doktor rzuciła okiem i stwierdziła, że to nie jest grzybica, chociaż inny lekarz nie miał w tej spawie wątpliwości.
Zostały mi przepisane leki na wzmocnienie paznokci. Szkoda czasu na wizytę ...

Zostały mi przepisane leki na wzmocnienie paznokci. Szkoda czasu na wizytę u tej pani.
Bardzo denerwujące jest to, że za nasze pieniądze tego typu lekarze leczą w państwowych przychodniach!

inna Rynek 13

ulica Czarnieckiego 8/10