lekarz Anna Popiela-Schiller

Internista, Gastrolog

1,5

Nie polecam lekarza. Przeżyłam godzinne tortury, spodziewając w się 15 minut badania dwunastnicy. W połowie zabiegu poprosiłam o znieczulenie, które w ogóle nie zadziałało. Nadmienię, że próg bólu mam bardzo wysoki i musi mnie naprawdę boleć żeby narzekać. Pomoc Pań pielęgniarek i innych służb medycznych bez zarzutu.

Zdecydowanie NIE polecam wizyty u tej pani. Kompletny brak zainteresowania pacjentem i niespotykane wręcz lekceważenie poważnie chorego człowieka (rak). Zalecenie leczenia nowotworu (zaznaczam: w stadium uleczalnym!): nie podejmowanie żadnego leczenia i oczekiwanie na śmierć!