dr Anna Przybyszewska

Psychiatra

3,9
3,9
3,7

Cudowna Pani doktor. Kiedys ordynator w oddziale kobiecym w Lipnie. Bardzo mi pomogla wtedy. Teraz znow przechodze kryzys i jestem juz na jutro umowiona i to panstwowo w przychodni. Polecam calym sercem

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej pani doktor. Ma świetne podejście do pacjenta,indywidualne. Nie mogłam trafić lepiej. Polecam :)

Pani doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie , zawsze maksymalnie skupiona na pacjencie.Jest to bardzo ciepła i profesjonalna osoba .Nie znam lepszego specjalisty

Łatwo wydawać anonimowo oszczerstwa, ciekawe, że autorzy nie mieli odwagi się podpisać! ja bardzo polecam tego lekarza, jest bardzo profesjonalny, konkretny, ale absolutnie nie pozbawiony wyczucia, subtelności i ciepła. I nie dlatego, że jej płace - kiedy dowiedziała się, że nie mam funduszy na prywatne wizyty sama zasugerowała mi państwowe. Agnieszka

Miła i traktuje pacjenta jak człowieka nie przedmiotowo-a w tej dziedzinie medycyny oto szczególnie chodzi.Szkoda,że od nas odchodzi.J.R

Bardzo dobry i w pełni kompetentny lekarz.Po ludzku podchodzi do pacjenta.

Bardzo dobry i w pełni kompetentny lekarz.Po ludzku podchodzi do pacjenta.

Przyjmuje bezpłatnie, jest na pewno uprzejma i ma czas dla pacjenta, ale nie pomogła mi. G.

nie polecam tego lekarza; to nie jest lekarz, to nie jest ktoś kto może pomóc, to ktoś kto tylko szkodzi i nie słucha pacjentka

pacjentka

zakłamana,złośliwa,ty jestes dla niej nie ona dla ciebie, zdecydowanie nie polecam tego "lekarza"