lekarz Anna Psurek-Gogol

Internista

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi szacunek. Wrażenia po pierwszej wizycie- cudowny lekarz! Oby więcej było takich.

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33

44-100 Gliwice
SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a
41-948 Piekary Śląskie