lekarz Anna Regulska

Laryngolog

2,5

Pani doktor nieuprzejma, beszczelna, bez szacunku dla człowieka, chodzi z zadartym nosem, jakby miala za zle, ze nie jest szefowa oddzialu, nie zbada pacjenta i na slepo odsyla z kwitkiem

liczy tylko na kase nieuprzejma, dziwna, okropna i tyle, miałem pecha że miała dyżur, czekałem na nią godzinę bo miała "gości" na dyżurze w bizielu, straszna, widac ze ma człowieka za gó.......o

pani doktor ocenia ludzi po wygladzie! wychodzi z załozenia ,ze jak ktos jest zadbany i ubrany stac go na leczenie prywatne!! jest nieuprzejma,gburowata,wyniosła ,problem pacjenta trktuje lekcewaząco,twierdzac,ze ' to nie ratuje zycia" "na to sie nie umiera'. oczekiwałam porady,pomocy,ludzkiego potraktowania,ale widac Pani doktor w poradni przuszpitalnej nie jest w stanie tego zaoferowac,być moze widok banknotu przypomniałby jej ze pacjent to człowiek i nalezy sie mu szacunek i zrozumienie. No cóz nie kazdy powinien byc lekarzem tak jak i ksiedzem..

Rewelacyjny lekarz! Pojawiliśmy się u pani doktor wczoraj prawie w nocy, na oddziale laryngologii w Bizielu. Mieliśmy szczęście, że akurat miała dyżur. Cud- kobieta! Obejrzała męża, zdiagnozowała (trafnie!)i mogliśmy w końcu rozpocząć prawidłowe leczenie. Pani Regulska była 4-ym lekarzem, którego odwiedziliśmy w tym tygodniu, ale za to pierwszym, który postawił prawidłową diagnozę. W przypadku choroby mojego męża szybka diagnoza i rozpoczęcie leczenia są bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób można uniknąć groźnych powikłań i oszpecenia. Jakim cudem trzej "lekarze", u których byliśmy wcześniej, z dokładnie takimi samymi objawami, nie rozpoznało poważnej choroby i to zakaźnej? Pani doktor! Szacunek! Za wiedzę, kompetencję, a przede wszystkim za to, że daje Pani pacjentowi szansę na wyleczenie. Wszystkim będę Panią polecać. Poczucie bezpieczeństwa przy takim lekarzu jak Pani - bezcenne. Pozdrawiam

Wrzaski i agresja od początku do końca.Bez diagnozy i leczenia.TRAGEDIA

Wrzaski i agresja od początku do końca.Bez diagnozy i leczenia.TRAGEDIA

Bardzo dobry lekarz, nigdy nie odmówił przyjęcia w nagłej sprawie, wszystko zawsze wytłumaczy, skierowania na badania bez problemu, leki przepisuje w dostępnych cenach. Polecam

Ja nie zauważylam usmiechu na twarzy raczej obojętność, ale na to nie zwraca sie uwagi ważne aby pomógł. Ja dostałam leki na ucho, mało pomogły, a platne 100%. Więc wizyta z lekami wyniosła mnie 175 zl. Jestem po następnej wizycie (ale juz nie u tej Pani) następny koszt wizyta 100 zl leki 60. Myśle że teraz bedzie OK i leki bedą trafione a Lekarki nie polecam nikomu. Lekarz do którego poszlam na drugą wizyte leki zapisał ze zniżką :)

Lekarz, któremu zależy na pacjencie. Zawsze z uśmiechem na twarzy!

Lekarz, któremu zależy na pacjencie. Zawsze z uśmiechem na twarzy!