Laryngolog Bydgoszcz

wizyta już od 100

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
00-000 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie wykorzystuje za równo w diagnozie schorzenia, jak i leczeniu pacjenta. Charakteryzuje się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu choroby i sposobu leczenia nawet tak spanikowanym pacjentom, jak ja. Bardziej kompetentny niż lekarze u których leczyłam się do tej pory. Aby dowiedzieć się co mi dolega, musiałam odwiedzić sąsiednie województwo. Szybka diagnoza, leczenie i dziś jest o niebo lepiej. Problem, z którym zmagałam się ...
Opinia dodana przez: Roksana

Szpital im.Jana Biziela

Bydgoszcz

Dr Zwierz to zdecydowanie najlepszy specjalista laryngolog w Toruniu. Zanim trafiłem do doktora miałem za sobą 4 wizyty u innych lekarzy (prywatnie jak i na NFZ), leczenie zapalenia ucha zewnętrznego u nich nie przynosiło oczekiwanego skutku. Dr Zwierz jako jedyny zbadał mnie kompleksowo oraz zaproponował leczenie, które pozwoliło pozbyć się nawracającego zapalenia prawego ucha.

Oprócz wspomnianej dolegliwości dr Zwierz przeprowadził u mnie w lipcu 2016 r. zabieg prostowania przegrody ...
Opinia dodana przez: Szymon

lek. med. Marcin Daroszewski

Otolaryngolog, Laryngolog

wizyta już od 100

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, delikatny, poświęcający czas i uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, bada a przede wszystkim informuje o wszystkich możliwych sposobach leczenia i powikłaniach. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Izabela

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie,
które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa.
Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta.
Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny
w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.
Opinia dodana przez: Halina

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz. W końcu ktoś kompetentny dostępny zarówno prywatnie jak i na NFZ. Polecam. Mnie wyleczył, moją mamę również.

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

Serdecznie dziękuję za trafne zdiagnozowanie i właściwe leczenie!
Wdzięczny pacjent,
Krzysztof z Solca Kujawskiego
Opinia dodana przez: Krzysztof

Gersona 3/43
85-305 Bydgoszcz

Rewelacyjny lekarz i chirurg zasługujący na odznakę. Dzięki umiejętności słuchania, a także trafnej i odważnej diagnozie mój synek od 6 lat nie choruje! Byłam u wielu specjalistów, wydałam masę pieniędzy bez żadnych rezultatów. Wycięto mu trzeci migdał, ale bezdechy nocne nie ustały. Ciągle chorował i nie tylko na zapalenia oskrzeli czy anginę ,ale nawet na bardzo rzadką chorobę schonleina-henocha (trzy razy do roku leżał w szpitalu) Ręce opadały. Dzięki trafnej ...
Opinia dodana przez: Anna

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście
Opinia dodana przez: Agnieszka

Laryngolodzy w Bydgoszczy