Laryngolog Bydgoszcz

Szpital im.Jana Biziela

Bydgoszcz

Dr Zwierz to zdecydowanie najlepszy specjalista laryngolog w Toruniu. Zanim trafiłem do doktora miałem za sobą 4 wizyty u innych lekarzy (prywatnie jak i na NFZ), leczenie zapalenia ucha zewnętrznego u nich nie przynosiło oczekiwanego skutku. Dr Zwierz jako jedyny zbadał mnie kompleksowo oraz zaproponował leczenie, które pozwoliło pozbyć się nawracającego zapalenia prawego ucha.

Oprócz wspomnianej dolegliwości dr Zwierz przeprowadził u mnie w lipcu 2016 r. zabieg prostowania przegrody nosowej wraz z podcięciem małżowin. Wszystko przebiegło sprawnie i od dwóch miesięcy mogę cieszyć się drożnym prawym otworem nosowym (skrzywienie przegrody uniemożliwiało mi swobodne oddychanie). Doktor wykazał się profesjonalizmem nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po nim, interesując się stanem zdrowia pacjenta i reagując w razie potrzeby. Prawdziwy lekarz-ekspert z bardzo dobrym podejściem do ludzi. O profesjonalizmie doktora najlepiej świadczy fakt, że na wizytę prywatną trzeba czekać nieraz nawet do 3 tygodni ze względu na zajętość terminów.

PS: decyzję o udaniu się po raz pierwszy do dr Zwierza podjąłem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat w internecie, dlatego chciałbym również dołączyć własną :)

Opinia dodana przez: Szymon

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Kamil

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, delikatny, poświęcający czas i uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, bada a przede wszystkim informuje o wszystkich możliwych sposobach leczenia i powikłaniach. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Opinia dodana przez: Izabela

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie,
które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa.
Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta.

które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa.
Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta.
Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny
w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.

Opinia dodana przez: Halina

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz. W końcu ktoś kompetentny dostępny zarówno prywatnie jak i na NFZ. Polecam. Mnie wyleczył, moją mamę również.

Laryngolog Bydgoszcz dr n. med. Piotr Sawicki

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2
00-000 Bydgoszcz

Pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza, który potrafi słuchać pacjenta i chce mu pomóc.Jestem mu bardzo wdzięczna . Każdemu polecam pana dr P. Sawickiego.

Opinia dodana przez: Danuta

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście

Opinia dodana przez: Agnieszka

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.

Opinia dodana przez: maraat staszek.mirko

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)

skrupulatna, kompetentna, trochę zabiegana ale warta polecenia :-)