dr n. med. Bożena Ludwikowska

Alergolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

Pani doktor mimo dokładnego opisu objawów i zdjęc dziecka nie rozpoznała rumienia zakaźnrego - stwierdziła silna alergie przepisała zastrzyki, które nie pomogły przy kolejne wizycie zleciła kolejne gdyz wysypa sie utrzymywała. Wykonano pełen panel badan na aletgie - niestety wyniki zagineły. generalnie tragedia - absolutnie nie polecam.

My:4 osobowa rodzina - Doktor zawsze pomaga i dzięki Niej starsza Córka przestała chorować.... dzieki - Marcin D.

Dobry laryngolog polecam wszystkim. Profesjonalnie podchodzi do problemu i chętnie służy pomocą.

Dopiero Pani Doktor postawila prawidlowa diagnoze. Rewelacyjna i godna zaufania. Wszystko wytlumaczyla i pokazala. Od nas same 5 !!! Polecam z calego serca.

Pani doktor jest miła,zadbana,ale z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle uwagi ile byśmy sobie życzyli.Wizyty zazwyczaj odbywają się w pośpiechu,co powoduje,że zapominamy zapytac o wiele istotnych rzeczy.Taki stan rzeczy jest bardzo stresujacy,ponieważ wizyty są drogie i nie stac nas na to,żeby często dojeżdżać do Bydgoszczy.

Wyprowadziła nam córkę na prostą. Wszyscy przed nią tylko pogłębiali problem.

Wyprowadziła nam córkę na prostą. Wszyscy przed nią tylko pogłębiali problem.

Bardzo dobra specjalistka. Godna polecenia.

Bardzo dobra specjalistka. Godna polecenia.

Serdecznie polecam P. Doktor. Gdyby nie Pani Dr byłabym caly czas leczona w zupelnie innym kierunku niż powinnam. Bardzo kompetentna, jako jedna z niewielu lekarzy widzi nie tylko swoja dziedzinę ale cały organizm człowieka. POLECAM W 100% !!!

Jak na razie wszystko ok..Mozna smiało polecać. Cena wizyty plus kompleks badan wykonanych na miejscu - 360zl. pacjentem była moja córeczka w wieku 3,5 roku - Podejście do chorego rewelacyjne. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM