dr n. med. Bożena Ludwikowska

Alergolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy

Po przejrzeniu opinii w serwisie znany lekarz mimo wszystko zdecydowałam się na wizytę (polecona przez znajomego) i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona dla mnie ta Pani Doktor jest na piątkę, nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła i ciepła, spokojna, budzi zaufanie, zrobiła szeroki wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dlatego daje same 5.

Niestety zawiodłam się na wizycie u tej pani doktor, choć słyszałam wcześniej o niej dobre opinie. Nietrafiona, pochopna diagnoza (na ropny katar zaaplikowała córce bez namysłu sterydowe leki antyalergiczne i na astmę -"w razie czego"-jak stwierdziła). Spodziewałabym się czegoś sensowniejszego po kimś tak wykształconym.

Pani doktor jest niesympatyczna, traktuje pacjentów lekceważąco. Jeśli ktoś chce się poczuć jak dojna krowa to polecam ten gabinet.

Lekarz,który z profesjonalizmem przejmuje się każdym przypadkiem.Jest na bieżąco z nowymi technikami leczenia.Lekarz rodzinny doprowadził mnie do stanu gorszego niż przed chorobą stosując antybiotyki,podczas gdy okazało się,że wcale nie były one potrzebne,a wręcz zbędne.Dopiero dr Ludwikowska pokierowała moim zdrowiem w dobrą stronę!

Alergolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy to zdecydowanie za mało, ta Pani ma jeszcze wiele innych specjalizacji, przeszedłem juz 6 operacji, i dopiero Pani Ludwikowska wyjaśniła mi co mi jest. Czuje sie o wiele lepiej. Przeżyłem koszmar w klinice w poznaniu, po wyjściu ze szpitala naszpikowali mnie lekami ktore znowu wywołaly poprzednia chorobę, gdybym do niej nie trafił to znowu bym tam leżał. sławek