Lekarze Laryngolog dziecięcy Bydgoszcz

- 45

lekarz Adam Piziewicz

Laryngolog

liczba opinii: 5

Centrum Medicover Bydgoszcz
Al. Powstańców Wielkopolskich 26
85-090 Bydgoszcz

Średnia ocen: 2,4/5
Pan Adam Piziewicz z pewnością jest lekarzem kompetentnym uprzejmym, wzbudzającym zaufanie i pod każdym względem spełniającym oczekiwania swoich prywatnych a więc płacących za wizyty u niego pacjentów. Niestety jako Ordynator Oddziału Laryngologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy wykazuje totalny brak empatii w stosunku do przebywających na jego oddziale małych pacjentów opłacanych przez NFZ. Planowanie pracy na tym oddziale jest niezrozumiałe dla opiekunów przebywających tam dzieci. Zwykle planowanych do ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Henryk Każmierczak

Laryngolog

liczba opinii: 0

Klinika Zmysłów
Adama Naruszewicza 11
85-230 Bydgoszcz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Piotr Sawicki

Laryngolog

liczba opinii: 25

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Mało takich lekarzy. Uprzejmy, wyrozumiały, pomocny. Leczę się u Pana Doktora. Wydał mi skierowanie na TK, które zgubiłam. Przypadkowo spotkałam Pana Doktora w innej placówce i mi wypisał nowe.To było takie ludzkie-przyjazne. TK był w moim przypadku niezbędny. Polecam kazdemu kto chce być objęty troskliwą opieką.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Jan Senkus

Laryngolog

liczba opinii: 13

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie, które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa. Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta. Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

liczba opinii: 8

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Wrzesiński wspaniały lekarz,świetny specjalista,najlepszy laryngolog z dużym doświadczeniem.Zdecydowania polecam !!!
Opinia dodana przez: Marlena

Aleksander Zwierz

Laryngolog

liczba opinii: 3

Szpital im.Jana Biziela
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Aleksander to wspaniały, przesympatyczny człowiek. Na szczęście u nas była to tylko rutynowa wizyta która przebiegła w fantastycznej atmosferze :) Do tej pory syn panicznie bał się wizyt w gabinetach lekarskich, tym razem było zupełnie inaczej :)
Opinia dodana przez: Mama Wiktora
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Laryngolog
                    dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 2

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Marcin Daroszewski

Laryngolog, Otolaryngolog

liczba opinii: 1

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 12

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Matczak

Laryngolog

liczba opinii: 5

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.
Opinia dodana przez: maraat
Średnia ocen: 4,7/5
Poszłam na wizytę do pani doktor do LuxMedu trochę przypadkowo, bo byłam w Bydgoszczy przejazdem. Obawiałam się trochę ze względu na zamieszczone tutaj opinie, jednak niepotrzebnie! Przyszłam już z wynikami badań, które zostały dokładnie omówione przez dr Błony. Zwróciła uwagę na aspekt mojego schorzenia, który pominęli inni lekarze, po wysłuchiu dokładnie co mi dolega i badaniu. Zapisała leki i dała dokładne rekomendacje na przyszłość, wszytsko wytłumaczyła, chociaż wiedziała, ze już ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Anna Szymańska-Skrzypek

Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 9

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo dobry specjalista. Empatyczna przyjazna dla pacjentów. Bardzo miła i sympatyczna . Z uwagą wysłuchuje historii choroby.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 35

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,5/5
Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

liczba opinii: 27

Kościuszki 40 lok. 1
85-305 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,5/5
Pani doktor nie powiem - jest osobą bardzo uprzejmą i sprawiającą wrażenie osoby kompetentnej, ale z tym drugim to tylko wrażenie. Do tej pani laryngolog trafiłam po dwóch anginach przebytych w jednym miesiącu, kiedy to w gardle ponownie wdawał się stan zapalny - tym razem był to wirus. Pani doktor twierdziła, że podłożem wszystkiego jest mój ząb 8-mka (która co prawda już od dobrych 10 lat była na wierzchu, ale ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,5/5
Polecam Pana doktora z całego serca. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Leczy aktualnie mojego syna. Zdiagnozował guza ucha Perlaka. Teraz dalej walczy aby syn lepiej słyszał na lewe ucho. Nie zmienię laryngologa na żadnego innego.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Boduch-Nowicka

Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 12

kurpińskiego 12a
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,4/5
Trafiłam do pani doktor z moim 3,5 letnim synem z polecenia. Tracił słuch - woda w uszach i przerośnięte migdałki. Pani doktor przebadała synka dokładnie - zajrzała w oczy, do nosa, do gardła, do uszu, zleciła prześwietlenie. Mimo to wydała mi się bardzo oschła, nieprzyjemna i bez cierpliwości w stosunku do dziecka. Umówiłam się do innych lekarzy ale ci od razu chcieli przeprowadzać operacje wycinania migdałków. Chciałam tego uniknąć. Wróciłam ...
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Anna Sinkiewicz

Laryngolog, Foniatra

liczba opinii: 8

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,4/5
Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!
Opinia dodana przez: Anonim

Anna Szatkowska

Laryngolog

liczba opinii: 7

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika
85-915 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,4/5
Pani Doktor bardzo sympatyczna z fajnym kontaktem do dzieci. Diagnoza jak i leczenie mojej córeczki skuteczne. Szczegółowo wytłumaczone dalsze zalecenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krzysztof Dalke

Laryngolog

liczba opinii: 10

Powstańców Wlkp. 13/14
85-090 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,2/5
Lek.Krzysztof Dalke,bardzo dobry fachowiec,zna się na swojej pracy jestem bardzo zadowolony z jego pracy przeprowadził u mnie dwie operacje (zatok,oraz polipów nosa, w 2017 oraz obecnie w 2023r),faktycznie jest bardzo miły i serdeczny,oraz super doradza w zakresie profilaktyki i leczenia.Dziekuje jeszcze raz za pomoc.
Opinia dodana przez: Grzegorz


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat