Aleksander Zwierz

Laryngolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Zwierz to zdecydowanie najlepszy specjalista laryngolog w Toruniu. Zanim trafiłem do doktora miałem za sobą 4 wizyty u innych lekarzy (prywatnie jak i na NFZ), leczenie zapalenia ucha zewnętrznego u nich nie przynosiło oczekiwanego skutku. Dr Zwierz jako jedyny zbadał mnie kompleksowo oraz zaproponował leczenie, które pozwoliło pozbyć się nawracającego zapalenia prawego ucha. Oprócz wspomnianej dolegliwości dr Zwierz przeprowadził u mnie w lipcu 2016 r. zabieg prostowania przegrody nosowej wraz z podcięciem małżowin. Wszystko przebiegło sprawnie i od dwóch miesięcy mogę cieszyć się drożnym prawym otworem nosowym (skrzywienie przegrody ...

Dr Zwierz to zdecydowanie najlepszy specjalista laryngolog w Toruniu. Zanim trafiłem do doktora miałem za sobą 4 wizyty u innych lekarzy (prywatnie jak i na NFZ), leczenie zapalenia ucha zewnętrznego u nich nie przynosiło oczekiwanego skutku. Dr Zwierz jako jedyny zbadał mnie kompleksowo oraz zaproponował leczenie, które pozwoliło pozbyć się nawracającego zapalenia prawego ucha.

Oprócz wspomnianej dolegliwości dr Zwierz przeprowadził u mnie w lipcu 2016 r. zabieg prostowania przegrody nosowej wraz z podcięciem małżowin. Wszystko przebiegło sprawnie i od dwóch miesięcy mogę cieszyć się drożnym prawym otworem nosowym (skrzywienie przegrody uniemożliwiało mi swobodne oddychanie). Doktor wykazał się profesjonalizmem nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po nim, interesując się stanem zdrowia pacjenta i reagując w razie potrzeby. Prawdziwy lekarz-ekspert z bardzo dobrym podejściem do ludzi. O profesjonalizmie doktora najlepiej świadczy fakt, że na wizytę prywatną trzeba czekać nieraz nawet do 3 tygodni ze względu na zajętość terminów.

PS: decyzję o udaniu się po raz pierwszy do dr Zwierza podjąłem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat w internecie, dlatego chciałbym również dołączyć własną :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora. Zabieg skrzywionej przegrody nosowej trwał 25 min. Po nim miałem w pełni drożny nos, żadnego bólu ani powikłań. Po zabiegu Pan doktor zaproponował, że zdjęcie szwów dla mojej wygody może przeprowadzić w Toruniu dzięki czemu nie musiałem specjalnie jeździć do Bydgoszczy. Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie. Z całą pewnością mogę polecić tego specjalistę każdemu z problemami laryngologicznymi :-) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora.
Zabieg skrzywionej przegrody nosowej trwał 25 min. Po nim miałem w pełni drożny nos, żadnego bólu ani powikłań.
Po zabiegu Pan doktor zaproponował, że zdjęcie szwów dla mojej wygody może przeprowadzić w Toruniu dzięki czemu nie musiałem specjalnie jeździć do Bydgoszczy.
Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie.
Z całą pewnością mogę polecić tego specjalistę każdemu z problemami laryngologicznymi :-)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat