Filtruj terminy

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił mi abym się udała do poradni i zapisała do Beaty Madej, byłam zrezygnowana i chwytałam się wszystkich możliwości, stwierdziłam , że chyba gorzej nie może być, więc spróbuję. Pierwsza wizyta trwała 45 min. syn został dokładnie zbadany, prześledzona historia jego chorób(miałam ja ze sobą), pani doktor była bardzo miła, sprawiała wrażenie zaangażowania, wytłumaczyła mi wszystko, jak postępować, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Obecnie syn przyjmuje wziewy tylko w konieczności( wcześniej musiał codziennie) i dosłownie od przeszło 3 lat nie był na tyle poważnie chory aby zastosować antybiotyk. Polecam wszystkim, mam świadomość tego, że każdy ma inne oczekiwania, ale moje zostały w zupełności spełnione przez panią Dorotę.

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję

Opinia dodana przez: Mirela

dr n. med. Bożena Ludwikowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog dziecięcy

Solskiego 2
Bydgoszcz

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

Bydgoszcz

W porządku lekarz. W porządku lekarz. W porządku lekarz.

W porządku lekarz. W porządku lekarz. W porządku lekarz.

Opinia dodana przez: Tomek21 bastek2

Alergolodzy dziecięcy w mieście Bydgoszcz