lekarz Helena Łyczywek

Alergolog, Pediatra

2,2
2,4

W życiu nie miałam wizyty u bardziej nieprzyjemnego lekarza, Pani doktor była oburzona jakim cudem zarejestrowano mnie w ciąży z astmą wcześniej skoro ona ma terminy na czerwiec, pierwsze słyszy żeby ciężarne miały jakieś przywileje. Najwidoczniej miałam udusić i siebie i dziecko i przyjsc na termin w czerwcu podczs gdy rodzę w maju. Na koniec zapytała ile przytyłam od poczatku ciąży i że moze juz starczy. Uwaga kompletnie nie na miejscu,szczyt chamstwa. Omijać te przychodnie szerokim łukiem.

Uprzejmośc - dramat. Podejście - dramat. Empatia dramat. Na wejsciu nie uslyszalem odpowiedzi na "dzień dobry", z grzeczności zapytałem czy moge usiąść, usłyszałem - że po to są krzesła; na prośbe o powtorzenie pytania, bo nie zrozumiałem - usłyszalem: " czego Pan nie rozumie? Proste pytanie zadałam". Wg opini ludzi, faktycznie p. Łyczywek ma wiedzę medyczną, ale sposób wykorzystania jej przy pracy z pacjentami, DZIEĆMI, to jest jakaś ogromna pomyłka. Zdecydowanie ODRADZAM.

Pani dr bardzo nieuprzejma, ma zdecydowanie zbyt wysokie ego. Nie odpowiada na zadawane pytania, a o takich uprzejmościach jak „dzień dobry” to w ogóle nie ma mowy. Rodzic nie ma prawa zadawać pytań. Nas przyjęła godzinę po czasie i traktowała bardzo arogancko, dwa razy na mnie podniosła głos co w ogóle jest karygodne, podczas wizyty krytykowała niejednokrotnie i wyśmiała. Bardzo ostra, niesympatyczna, brak empatii do ludzi ogólnie- również dzieci, nie punktualna. Nie polecam.

Pani doktor bardzo niemiła, wywiad na pierwszwj wizycie taki z musu. Żadnej rozmowy generalnie po co Pani przyszła. Wyniosła kobieta która traktuje pracę jak przymus nie nadaję się do ludzi.

Pani doktor jest bardzo miła, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Przy każdej wizycie przypomina sobie historię choroby, wymaga konsekwencji i regularności przy leczeniu - odczulaniu. Na każdego pacjenta przeznacza odpowiednią ilość czasu, jej kompetencje z pewnością potwierdza ilość pacjentów i czas oczekiwania na wizytę. Jeżeli ktoś idzie z negatywnym nastawieniem na wizytę, to tak samo zostanie potraktowany - negatywnie. Każdemu serdecznie polecam panią doktor.

Nie polecam. Sfrustrowana kobieta, które swoje niezadowolenie okazuje na wizytach. To nie jest lekarz z powołania tylko z przymusu.

Raczej nie miła, zimna. Po czekaniu w poczekalni, dostałam 5 recept i dowiedziałam się tylko tyle, że mam 1,7 mc synkowi zrobić badania alerg. za 250zł.

Pani doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad, czas wizyty był odpowiedni. Była uprzejma, może przez to, że towarzyszył mi rodzic. Podczas ostatniej wizyty, na którą byłem zarejestrowany w godz. 13-14, przybyłem do poradni o 13.50, dodam, że musiałem dojechać komunikacją publiczną. Podszedłem do rejestracji aby potwierdzić moją rejestrację, Pani w rejestracji zdziwiła się, że jestem tak późno, rejestrację potwierdziła. Wchodząc do gabinetu, Pani doktor zdziwiła się, że przybyłem na wizytę o tej godzinie, była już ubrana do wyjścia. Spytałem się czy mnie jeszcze przyjmie, choć byłem zdziwiony, przecież byłem na czas. Zrobiła to z wielką łaską. Wytłumaczyłem, ze byłem zarejestrowany w tych godzinach. Powiedziała, że na pewno nie, przystałem na tym, przecież nie przyszedłem się tam kłucić. Musiałem także wysłuchać, że to szczyt bezczelności.
Wydaje mi się, że mogła źle przekazać informacje Pani podczas rejestracji, jednakże atak na moją osobę był bezpodstawny, dodam ,ze gabinet opuściłem jeszcze przed godziną 14.00

Po kilku latach leczenia u innych lekarzy i zmagania się z astmą wywołaną przez alergię, jako jedyna pani Łuczywek wyleczyła mnie z tego do końca.

Pani doktor jest na pewno lekarzem z dużą wiedzą, jednakże cechuje ją totalny brak empatii wobec rodziców, którzy borykają się z różnymi problemami związanymi z dolegliwościami swoich dzieci; na szczegółowe pytania rodziców odpowiada ironicznie; wizyta u niej to monolog, a nie rozmowa. Nie lubi pytań dotyczących ewentualnej diagnozy. Uważa, że rodzic nie ma nic do gadania podczas wizyty. Prowadzi na pierwszej wizycie tzw. wywiad rodzinny i bierze go pod uwagę w dalszym leczeniu, jednakże inne pytania dyskusyjne ze strony rodziców to już nietakt zadawać lekarzowi pytania. Zdecydowanie odradzam.