lekarz Helena Łyczywek

Alergolog, Pediatra

2,2
2,4

Pani Helena Łyczywek to bardzo dobry specjalista, rzetelny, poświęca swojemu pacjentowi dużo czasu. Byłam zarówno na wizytach publicznych jak i prywatnych w Tucholi. Odczucia takie same. Za każdym razem przypomina sobie historię choroby, proponuje odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję

Pani doktor była nieprzyjemna. Byłam na wizycie z rocznym synem. Po długim oczekiwaniu w kolejce, syn zaczął płakać. Nie wiem co się stało, nie mogłam go uspokoić. Kiedy weszliśmy do lekarki ta stwierdziła, że płacz dziecka to jest kwestia złego wychowania, że ona nie ma czasu na zajmowanie się płaczącym dzieckiem i jeśli nie potrafię syna uspokoić to mam wyjść. Zabrałam więc skierowanie i wyszłam nie uzyskawszy pomocy. To ma być alergolog dziecęcy, który nie ma żadnego podejścia do dziecka???

Pani doktor bardzo się spieszy podczas wizyty, co sprawia odczucie, że ma mało czasu. Tak jakby chciała jak najszybciej pozbyć się problemu (czyli pacjenta). Byliśmy u niej z szcześciomiesięcznym synkiem. Pierwsze wrażenie absolutnie negatywne. Nieuprzejma. Właściwie to niepotrzebnie przyszliśmy, bo to za małe dziecko, po co lekarz nas skierował... Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, który okazał się być dość szczegółowy, pani doktor wyjaśniła swoje podejrzenia i ewentualny dalszy tok postępowania. Ogólnie podejście do pacjenta bardzo niefajne, natomiast myślę, że to dobry specjalista.

Lekarka bardzo nieuprzejma, nie ma czasu dla pacjenta. Z 3-letnim dzieckiem chce rozmawiać jak z dorosłym, a rodzica w ogóle nie słucha i na dodatek nie szanuje. Zupełnie ignoruje informacje, nie pamięta i nawet nie stara się przypomnieć co dolega pacjentowi, zmienia sposób leczenia niczego nie wyjaśniając. Traktuje pacjentów, jakby jej przeszkadzali w pracy (sic!) Generalnie to, co przeżyłam w Jej gabinecie zaszokowało mnie jak nic innego pomimo, iż znam realia polskiej służby zdrowia. Odradzam jakikolwiek kontakt medyczny z tą osobą!

Pani doktor Łyczywek okazała się bardzo nieprzyjemna. Potraktowała nas opryskliwie, wręcz agresywnie. Po kilku jej słowach wstaliśmy i podziękowaliśmy za wizytę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej Pani. Szkoda było tylko straconego czasu w poczekalni.

to co mialam okazje przezyc na wizycie mozna porownac do horroru, nigdy wiecej, nie wiem czy otrzasne sie po tej traumie!

Brak jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego. Pani Łyczywek sparawia wrazenie jakby robila łaske ze pracuje. Nie potarafi rzeczowo wyjasnic swoich podejrzen. Przyznam, że jedynie wywiad byl przeprowadzony rzeczowo, natomiast wyjasnienie celowosci skierowania na badania rzadne. Nie wróce do jej gabinetu. Nasz cenny czas został zmarnowany.

Pani Helena jest dobrym lekarzem w swojej specjalności. Przy 1. wizycie poświęciła mi ponad 40 minut, sprawdzając co jest nie tak. Po diagnozie i moich pozytywnych reakcjach na podane leki, wizyty trwaly tyle ile musialy. Co do uprzejmości - jest specyficznym czlowiekiem, ktory przyjmuje sumiennie dosc duzo pacjentow dziennie. Czesto jest wykonczona, co widac. Ma to wplyw na jakosc obslugi, bo kolejny wkurzony pacjent, ktory krzyczy, nie pozwala na podejscie z usmiechem do nastepnego. Dla mnie przede wszystkim jest konkretna, a to najwazniejsze.

Dla mnie przede wszystkim jest konkretna, a to najwazniejsze.

Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.

Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.

Absolutnie nie polecam , Pani doktor byla oburzona że przyszłam do niej z chorym dzieckiem podczas gdy ona sama była chora i źle sie czula Powiedziała wprost że nie życzy sobie wizyt z chorymi dziećmi, była bardzo opryskliwa i nieuprzejma a moje dziecko bardzo wystraszone jej postawą. Więcej się u niej nie pojawię anie z dzieckiem ani z kimkolwiek!!