Lekarze Alergolog Bydgoszcz

dr Grzegorz Przybylski

Alergolog, Pulmonolog

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii
Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

lekarz Krzysztof Pałgan

Internista, Alergolog

NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz i profesionalista.Dziękuję ,że taki lekarz istnieje . Nasza służba zdrowia musi być bardzo dumna z Pana prof.Krzysztofa Pałgan.Wielki szacunek temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Witold Doroszewski

Internista, Alergolog

85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

lekarz Elżbieta Pilecka

ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

dr n. med. Ewa Gawrońska-Ukleja

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Witam. Bardzo miło wspominam wizytę w gabinecie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Obsługa bardzo życzliwa i uprzejma. Polecam. Dziękuję za poświęcony czas - pozdrawiam. Daniel D.
Opinia dodana przez: Daniel D.

lek. med. Beata Madej

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił ...

dr Hanna Siemianowska

Alergolog dziecięcy

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Mirela

dr n. med. Beata Gniazdowska

85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

dr n. med. Elżbieta Korzeniowska-Żuk

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Wiele lat temu trafiłem do Pani Doktor z polecenia, do dziś nie żałuję, najbardziej kompetentny lekarz, u którego byłem. Pani Elżbieta - rzeczowa, konkretna, świetnie dopasowała mi leczenie. BARDZO POLECAM, bo w dziedzinach alergologii i dermatologii nie znam lepszego specjalisty!
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Grażyna Gniazdowska-Doroszewska

Alergolog, Laryngolog

85-829 Bydgoszcz

Pani Doktor jest profesjonalistką. Uratowała mnie przy ostrym zapaleniu zatok już niejednokrotnie. Niestety operacja jest jednak nieuchronna z powodu moich polipów. Polecam wszystkim pacjentom panią Doktor, jej ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego świetne podejście do pacjenta i normalność. Wszystko wytłumaczy i odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy :) Marzenie :)
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Bożena Ludwikowska

Alergolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy

Solskiego 2
Bydgoszcz

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

lekarz Janina Kowalska

Alergolog dziecięcy

Bydgoszcz

W porządku lekarz. W porządku lekarz. W porządku lekarz.
Opinia dodana przez: Tomek21

dr n. med. Ewa Smukalska

Choroby zakaźne, Alergolog

ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Byłam wczoraj na konsultacji w sprawie szczepień (Bydgoszcz) i jeszcze z taką bezczelnością się nie spotakałam:/ Konsultację mielismy bo ped się nie zgodziła na to jak chcę szczepić Jasia (nie skojarzonymi, a każdą szczepionką osobno w odstępach 6-tygodniowych) począwszy od 4 m-ca. Dała to skierowania gdy Jasio był w 4 m-cu zycia (wczoraj skończył 6 m-cy), termin wizyty był na wczoraj. Kobita bezczelna (dr Smukalska), nie będę wszystkiego opisywać ale ...

lekarz Krystyna Mścichowska-Chmura

NZOZ MEDSEVEN
Kurpińskiego 12/12a
85-092 Bydgoszcz

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej. dziś z synkiem bylam u pani doktor(zmieniłam lekarza w tej samej przychodni,myslalam ze na lepszego,pomylka!)na wstępie dostałam zjebki,ze powinnam isc do tamtej bo ona teraz musi mi więcej czasu poswiecic na dziecko-to od czego ona jest!!!potem zrobila suchy wywiad,obejrzala dziecko-od 2 miesięcy walczymy ze zmianami skórnymi istwierdzila,ze to sa bledy zywieniowe,najlepiej dziecko chyba na wodzie i chlebie trzymać i będzie ok. i na ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Józef Leśniarek

Alergolog, Pediatra

Karłowicza
Bydgoszcz

Berzo dobry lekarz,uratowal mi zycie od pokrzywki,Teraz znowu zachorowalam ,mieszkam w Uk i chce do niego pojechac,mam nadzieje ,ze mi pomoze.

dr hab. n. med. Ryszard Gniazdowski

Laryngolog, Alergolog

85-829 Bydgoszcz

Ryszard Gniazdowski podjął się (reklamowal swoje kompetencje w prasie), toteż kilka lat temu moja córka poddała się korekcie odstających uszu. Czegoś podobnego nie spodziewałam się. Obolała, zapłakana po operacji wyszla z gabinetu, ale to, co okazało się po rzekomym dojsciu do formy małżowin usznych, do dzis wywołuje mój ból , wściekłość i bezradność wobec takich, łasych na szybką gotówkę, papudraków.

dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska

Alergolog, Pediatra

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Witam, Co prawda jestem już osoba dorosła, ale nigdy nie zapomnę ile zrobiła dla mnie Pani doktor. Leczyłam się u niej przez całe dzieciństwo jako jedyna potrafiła postawić mi diagnozę. Po wielu latach pomagałam przy organizacji wykładów gdzie Pani doktor była jednym z zaproszonych gości. Przy rejestracji jak mnie zobaczyła po prawie 10 latach, sama z siebie zapytała jak się czuje i jak moje problemy czy się uspokoiło. Pamiętała wszystko ...
Opinia dodana przez: Beata

dr hab. n. med. Zbigniew Bartuzi

Alergolog, Gastroenterolog

traugutta
Bydgoszcz

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Bardzo ładnie wyposażony gabinet, wizyta krótka ale fachowa, szybki wywiad. Dostałem informację, że gdy sama konsultacja to koszt 100zł a gdy dłuższy wywiad i badania to 200zł. Moim głównym celem wizyty było doradzenie się jaką szczepionkę powinienem przyjmować na objawy kataru siennego którego objawy występują od połowy kwietnia do końca czerwca. Miałem ze sobą już kilka testów alergicznych z przestrzeni ostatnich lat mówiących, że powinienem się ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jacek Tlappa

Nowickiego 5
Bydgoszcz

Masakra z tym lekarzem... jak można być tak beszczelnym czwiekiem . Dziwie się ze nikt go jeszcze nie wyrzucił.z tej posady . Oczywiście jak ktoś prywatnie idzie to może jest mily ale w szpitalu masakra
Opinia dodana przez: Anonim.