Alergolog Bydgoszcz

lekarz Witold Doroszewski

Transplantolog, Internista

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.
Serdecznie polecam! :):):)

Serdecznie polecam! :):):)

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Gastrolog, Pediatra

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję

Opinia dodana przez: Genowefa

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Super alergolog, pomogła i nauczyła mnie jak żyć z astmą, choruję już ponad 20 lat i doktor doprowadziła mnie do stanu, gdzie można normalnie funkcjonować, na początku nie mogłam przejść 5 metrów, teraz mogę biegać :) Kasia z Żabna

Opinia dodana przez: Katarzyna Brodziak

lek. med. Beata Madej

Pediatra, Alergolog dziecięcy

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił mi abym się udała do poradni i zapisała do Beaty Madej, byłam zrezygnowana i chwytałam się wszystkich możliwości, stwierdziłam , że chyba gorzej nie może być, więc spróbuję. Pierwsza wizyta trwała 45 min. syn został dokładnie zbadany, prześledzona historia jego chorób(miałam ja ze sobą), pani doktor była bardzo miła, sprawiała wrażenie zaangażowania, wytłumaczyła mi wszystko, jak postępować, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Obecnie syn przyjmuje wziewy tylko w konieczności( wcześniej musiał codziennie) i dosłownie od przeszło 3 lat nie był na tyle poważnie chory aby zastosować antybiotyk. Polecam wszystkim, mam świadomość tego, że każdy ma inne oczekiwania, ale moje zostały w zupełności spełnione przez panią Dorotę.

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów.
Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty???
Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty???
Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję

Opinia dodana przez: Mirela

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Wiele lat temu trafiłem do Pani Doktor z polecenia, do dziś nie żałuję, najbardziej kompetentny lekarz, u którego byłem. Pani Elżbieta - rzeczowa, konkretna, świetnie dopasowała mi leczenie. BARDZO POLECAM, bo w dziedzinach alergologii i dermatologii nie znam lepszego specjalisty!

Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Bożena Ludwikowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog dziecięcy

Solskiego 2
Bydgoszcz

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

Alergolodzy w Bydgoszczy