Pediatra Bydgoszcz

ulica Czackiego 19
85-138 Bydgoszcz

Witam
Zdecydowanie polecam Panią doktor Jadwigę Wozikowską. Leczyła mnie jako małe dziecko, oraz z późniejszym czasie. Zawsze trafne diagnozy i profesjonalne podejście do pacjenta. Dyspozycyjna 24 h/dobę.
Z poważaniem
dr Tomasz Wieczorek
Opinia dodana przez: Tomasz
O Pani doktor można mówić tylko w samych superlatywach. Ma bardzo dobre podejście do dziecka. Profesjonalista w każdym calu , dokładna analiza danych uzyskanych m.in. z wywiadu z rodzicami + zlecenie dodatkowych badań czego wynikiem jest zdiagnozowanie choroby i wytłumaczenie rodzicom z czym mamy do czynienia i jak dalej postępować.
Opinia dodana przez: Robert

Na Wzgórzu 2
85-327 Bydgoszcz

Najlepszy pediatra jakiego poznałam. Pani doktor uratowała życie naszemu synkowi. Jest bardzo dociekliwa, inteligentna, poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom a przy tym jest przesympatyczna! Jeszcze nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza w leczenie swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Najlepszy pediatra w Bydgoszcz!!! Leczę synka u P.Doctor od 4 lat, świetny diagnosta ,bardzo dociekliwa , mam 100 procentowe zaufanie do P. Doctor Zmysłowskiej.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "Błonie" w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Izabela Pałgan

Pediatra, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz

Super lekarz i człowiek!
polecam wszystkim.

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem ...

Dworcowa 63 pok. 156
85-009 Bydgoszcz

Lekarz z dużą kompetencją, i z ogromną empatią. Pierwszy raz trafiłam na tak sympatyczną i uprzejmą Panią Doktor, i to na NFZ :)
Opinia dodana przez: Anna

Ogrody 19b/53
85-870 Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna osoba.
Wszystko bardzo dokładnie objaśnia.
Ma podejście nawet do bardzo małych dzieci.
Trafnie ocenia stan malca.
polecam.
Opinia dodana przez: Żaneta Zawadzka