lekarz Zofia Zmysłowska

Polecam Panią dr w 100%, jest bardzo dokładna i można jej zaufać, wysyła na wszystkie potrzebne badania i widać że zna się na rzeczy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy do Pani doktor ponad 10 km do przychodni, ciężko teraz o tak dobrego pediatrę. Pozdrawia Filip, Kubuś i Kacperek J. :)

Pozdrawia Filip, Kubuś i Kacperek J. :)

Kochamy Panią Doktor całym sercem! Wspaniały lekarz, cały czas się uczy, doszkala co jest wielkim plusem! Oddana pacjentowi w 100%. Zdecydowanie polecamy!

Najlepszy pediatra w Bydgoszcz!!! Leczę synka u P.Doctor od 4 lat, świetny diagnosta ,bardzo dociekliwa , mam 100 procentowe zaufanie do P. Doctor Zmysłowskiej.

Leczę córkę u tej Pani doktor już 13 lat i jestem bardzo zadowolona! Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm. Naprawdę polecam !!!!

Leczę córkę u tej Pani doktor już 13 lat i jestem bardzo zadowolona!
Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm. Naprawdę polecam !!!!

Najlepszy pediatra!!! Lekarz w 100% godny polecenia! Widać że kocha to co robi i bardzo dobrze się na tym zna!