Lekarze Pediatra Bydgoszcz

lekarz Anna Hagner

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Hej! Anka, razem pracowałyśmy na IP w Juraszu. Beata Matuszak. Ratownik. Potrzebuję Twojej pomocy. Proszę, odezwij się, 669-189-279. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Renata Szczepańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Jagiellońska 36A/7
85-097 Bydgoszcz

P.doktor jest wspaniałym lekarzem nigdy nie odmawia przyjęcia na wizytę w przychodni . Ma super podejście do dzieci jest miła i uprzejma

lekarz Natalia Bartoszewicz

Żmudzka 26 A/10
85-028 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz pod słońcem. Świetne podejście do dzieci (i rodziców też). Kompleksowa opieka, empatia i życzliwość. Pani doktor wszystko jasno tlumaczy, interesuje się pacjentem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mama pacjenta onko

lekarz Iwona Zawadzka

dr Krystyna Błażejewska

"Przy Belmie"
Łochowska53
Bydgoszcz

Znakomity pediatra ze świetnym podejściem do dzieci. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny i poświęca mu tyle czasu ile potrzeba a nie schematycznie według zegara.
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Olgierd Pilecki

Pediatra, Endokrynolog

Bydgoszcz

Dr. Olgierd to wspaniały człowiek. Stwierdzono u mnie PCOS - zespół policystycznych jajników. Wdrożył leczenie, które pomaga. Nie mogłam znaleźć lepszego i odpowiedniejszego lekarza.
Bardzo polecam panią doktor. Nieoceniona pomoc, wsparcie i wiedza przy chorobie dziecka. Zawsze trafnie diagnozuje i leczy moje dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Dziękuję za to. Polecam tego pediatrę w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Bydgoszcz

Polecam w 100%. Kompetentna, pomocna, a do tego bardzo miła. Jedyny lekarz, któremu bezgranicznie ufam. Krótko, rzeczowo i na temat!
Opinia dodana przez: Mama L.

lekarz Jarosław Szułczyński

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i daleki od dawania niepotrzebnego antybiotyków idealna diagnoza po tygodniu bezsensownego leczenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Barbara Dura

Choroby zakaźne, Pediatra

tel. komórkowy 609079677
85-796 Bydgoszcz

Pani Dr Barbara Dura jest lekarzem bardzo kompetentnym, dokładnym, godnym zaufania. Stawia trafne diagnozy. Wnikliwe szuka przyczyny infekcji i stanu chorobowego dziecka. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jest Wspaniałym Człowiekiem. Ma bardzo ciepłe podejście do dzieci, wspaniale porozumiewa się z małymi pacjentami i rodzicami. Konsekwentnie dąży do wyleczenia dziecka. W trakcie i po zakończeniu leczenia kieruje na badania sprawdzające stan dziecka i postępy leczenia. Pani Doktor bardzo dokładnie odpowiada ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Renata Gabis-Kramarz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Solskiego Ludwika 12/47
85-125 Bydgoszcz

bardzo fajny lekarz ,mila atmosfera na luzie pelen profesjonalizm, super podejście do pacjenta pozdrawiam
Opinia dodana przez: darek

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

lek. med. Beata Madej

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił ...

dr n. med. Bogusław Sakson

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Prawdziwy lekarz z powołania, nie ładuję na siłę antybiotyków jak to często robią inni lekarze. W końcu mam wrażenie że jestem pod właściwą opieką i trafiłem na uczciwego i kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Grażyna Gniazdowska-Doroszewska

Alergolog, Laryngolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Pani Doktor jest profesjonalistką. Uratowała mnie przy ostrym zapaleniu zatok już niejednokrotnie. Niestety operacja jest jednak nieuchronna z powodu moich polipów. Polecam wszystkim pacjentom panią Doktor, jej ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego świetne podejście do pacjenta i normalność. Wszystko wytłumaczy i odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy :) Marzenie :)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Katarzyna Maćkowska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Bydgoszcz

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, ma doskonałe ,przyjacielskie podejście do dziecka. Cierpliwie, zrozumiale i wyczerpująco tłumaczy wszystko co niepokoi rodzica.Z całą pewnością jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marzenna Wesołowska

Gabinet Marzenna Wesołowska
Głowackiego 9
85-614 Bydgoszcz

PRZECUDOWNA DR Z SUPER DOŚWIADCZENIEM WIEDZĄ I PODEJŚCIEM DO DZIECI WSZYSTKO TŁUMACZY OD A DO Z POLECAMY SERDECZNIE PANIĄ DR I JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA LECZENIE NASZEGO SYNKA MARTINKA
Opinia dodana przez: RODZICE MARTINKA

lekarz Katarzyna Mysłajek-Zalita

Obwód Lecznictwa
Dworcowa 63
Bydgoszcz

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!! Antybiotyki to podstawa jej leczenia, niezależnie od choroby dziecka oraz sterydy podawane na maxa. Odkąd przestałam "leczyć" dziecko u Pani doktor moje dziecko odżyło, zaczęło duuużo mniej chorować, żyć również społecznie (a nie ciągle kiszone w domu na antybiotykach, sterydach, mnóstwie innych farmaceutyków - miałam nimi zawalone dwie szafki!!!), cieszyć się z kontaktów z rówieśnikami i normalnie funkcjonować. Ile pieniędzy straciłam na lekarstwa, opiekę, no i potem ...