lekarz Maria Ślósarek-Brzyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6

Wydaje mi się że nawet nie zdążyłem usiąść, zanim Pani nie zaczęła mnie zarzucać oskarżeniami o udawanie choroby. Od wejścia, prawie do momentu wyjścia byłem zaszczuty i oskarżany, a na końcu, gdy okazało się, że jednak nie zmyśliłem i mam jakąś historię leczenia, to i tak Pani doktor obróciła kota ogonem, że no to nie jej wina tylko moja i że muszę lepiej przygotowywać się na wizytę, jeśli ma mi pomóc.Nie wchodząc w szczegóły, wizyta to było może z 5% faktycznej rozmowy i obsługi, a 95% oskarżeń i ubliżania. W jednym momencie chciałem wyjść i udać się do kogoś innego, bo nawet jeśli lekarzy jest coraz mniej, to na pewno nadal nie wystarczająco mało, żeby musieć chodzić do kogoś tak bezczelnego.

Pani doktor konkretna, rzeczowa i bardzo miła. Dokładnie przeprowadzone badanie, trafna diagnoza i adekwatnie do tego wdrożone leczenie. Bardzo dziękuje

Pani niemiła, nawet nie starała się wniknąć w temat, przerywała. Totalny brak profesjonalizmu. Naprawdę nikomu nie polecam rozmowy z tą Panią kiedy musi walczyć o swoje zdrowie, żeby jeszcze musiał walczyć z tą Panią. Nie wiem jak ta Pani wybrała zawód, który polega na rozmowie z drugim człowiekiem, nie mówiąc już o pomocy.

Nie wiem skąd ta ocena poniżej, bo mam zupełnie przeciwne odczucia. Pani nieuprzejma, przerywa już na samym początku. Brak zrozumienia, cierpliwości, chęci wysłuchania, brak profesjonalizmu. Zadaje pytania niezrozumiale i nie tłumaczy o co chodzi. Każe na wstępie wymyśleć ile się waży co do kg, ale zważyć pacjenta nie może. Ma wiedzieć tu i teraz! Brak holistycznego podejścia i opieszałość. Od początku wizyty marzyłam żeby wyjść jak nakszybciej.

Niezwykle uprzejma i cierpliwa Pani. Bardzo szczegolowo wyjasnila mi moja sytuacje i dalsze leczenie. Z pewnoscia wroce do Pani gdy tylko bede miec mozliwosc