Lekarz Rodzinny Bydgoszcz

Jarosław Rymaszewski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marta Opolska

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Miałam przyjemność wiele razy korzystać z pomocy Pani Doktor Opolskiej. Jest Ona przykładem tego, że Młody Lekarz, mimo mniejszego - bo krótszego doświadczenia, może być dobrym i cenionym specjalistą!!! Co do badań jestem zdania, że pytanie Lekarza o zasadność jest jak najbardziej na miejscu. Jeżeli chcemy sobie zrobić badania (sami dla siebie) możemy wykonać je prywatnie.Co do czasu spędzonego w gabinecie....nie jest ważne jak długo w nim jesteśmy, badanie infekcji ...
Bydgoszcz Lekarz rodzinny dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

lekarz Krzysztof Dobosz

Ogrody

Bydgoszcz

Profesjonalista i ekspert. Niespotykane podejście. Uprzejmy ale i szczery. Można na niego liczyć Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Beata Mikołajczyk-Bartosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Powiem tak, lekarz na trudne czasy! Proszę mi wierzyć, wiem co mówię. Może nie jest specjalnie wylewna, jednakże wyjątkowo kompetentna. Do tego punktualna i obowiązkowa co wśród lekarzy wcale nie jest takie powszechne. Panią Doktor docenia się naprawdę gdy zetkniemy się z poważnym problemem zdrowotnym.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Malinowski

ulica Kołłątaja 9/p.205
85-080 Bydgoszcz

Bardzo rzeczowy, uprzejmy, dokładny lekarz. Odpowiada na każde pytanie Pacjenta, nie wykazuje zniecierpliwienia i pospiechu.A do tego skuteczny w leczeniu.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Alicja Stasiłowicz

"SALUS" Dorota Borowska
ulica Mrotecka 9
85-435 Bydgoszcz

Pani dr Stasiłowicz jest lekarzem kompetentnym i empatycznym.
Nigdy nie odmówiła mi oraz moim znajomym skierowania na badania lub do specjalisty.
Zawsze poświęca czas na dokładne wyjaśnienie wyników badań i ze stoickim spokojem słucha często "marudzenia" namolnych pacjentów z uwagi na swoją uprzejmość, co nieraz opóźnia planowane przyjęcie w gabinecie.
Pani dr jest lekarzem godnym polecenia.🌹
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Joanna Szkolnicka

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Łochowska 69
85-395 Bydgoszcz

Życzliwa, mądra i ciepła osoba. Cierpliwa, pełna empatii, potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za okazane mi serce i poświęcony czas. Żałuję tylko, że w związku z przeprowadzką do innego miasta jestem zmuszona zmienić przychodnię. Aleksandra K.

lekarz Anita Karska

Bydgoszcz

oby więcej takich lekarzy. to jest lekarz z powołania, za każdym razem 100% trafia z diagnozą i doborem leczenia. szkoda że pani doktor jest nie przyjmuje w Bydgoszczy. poza tym z takim podejściem do pacjenta nadawałaby się świetnie do leczenia dzieci. polecam bardzo, pacjentka.

lekarz Artur Kosicki

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

To lekarz godny polecenia! zrobione i wytłumaczone badanie USG bez zbędnego biegania. Lekarz wyjaśnia co się dzieje i dlaczego prawdopodobnie tak jest. Widać, że lubi swój zawód, kontakt z pacjentem ma dobry i wzbudza zaufanie swoją wiedzą i osobą. Oby więcej takich ludzi!
Opinia dodana przez: Łukasz

Lekarze rodzinni w Bydgoszczy