lekarz Jarosław Malinowski

Lekarz rodzinny

3,3

Bardzo rzeczowy, uprzejmy, dokładny lekarz. Odpowiada na każde pytanie Pacjenta, nie wykazuje zniecierpliwienia i pospiechu.A do tego skuteczny w leczeniu.

Bardzo kompetentny, życzliwy, uprzejmy, poświęcający dużo czasu pacjentowi lekarz. Dociekliwy w szukaniu przyczyny dolegliwości chorego, okazuje wiele empatii w stosunku do pacjenta. Godny polecenia lekarz.

Godny polecenia lekarz.

Naprawdę świetny lekarz, doradzi, nie spieszy się dokładnie bada, serdecznie polecam. Jestem od dwóch lat pacjentkom lekarza i naprawde lepszego nie znam:)

z Darkiem były problemy, pokłócił się z Adamem, i do tej pory nie mogą się porozumieć. Za to psychiatra Andrzej od razu ich zrozumiał, że Darkowi chodzi o skierowanie na leczenie do Adama.

Miałam okazje 2x mieć wizytę u tego lekarza, za każdym razem wyglądało to tak: mówiłam co mi jest, on w tym czasie wypisywał receptę, przeczytał co na niej napisał i to wszystko. Bez żadnego badania, bez diagnozy, bez skonsultowania zapisywanych leków. Nie potrafił mi wyjaśnić jak mają mi pomóc i jak działają zapisane leki. Wizyta przebiegała bez pośpiechu, bez dialogu, skupiała się głównie na czytelnym wypisaniu recepty.

Bardzo sympatyczny, poświęca dużo czasu pacjentowi, zainteresowany problemem, choroba z która się chory zgłosił. Godny polecenia.