lek. dent. Anna Rusin-Grela

zdecydowanie polecam, mam niestety srednie doswiadczeniez innym dentystami, jezeli chodzi o leczenie dzieci. W przypadku p. Ani jestem pełna podziwu dla spokoju, cierpliwosci, konsekwencji i naprawde szczerych chęci leczenia dzieci, bo jest to naprawde niełatwe zadanie. Dzięki niej nie mam problemu z plombowaniem żebów u dzieci, wcześniej leczenie żebów moich dzieci przypominało krucjatę....zatem wielkie dzięki.,

Od dawna lecze sie u tej Pani doktor i jestem bardzo zadowolona , mam wybielone zeby i trzy licowki i wszystko wyglada naprawdę super,bardzo polecam

jestem strasznie zaiwedziona ponad rok temu spytalam pania dentystke czy robi mi sie jakis ubytek w jedynce pani ania odpowiedziala ze nie na dzien dzisiejszy kazlo ze jednak mialam race i mam dziure w jedynce :( jak aka profesjonalistka mogla powidziec ze to nic nie jest skoro zapytalam i niby to dokladnie sprawdzila polecalam ja i dzieki mnie poszlo tam wiele nowych klientow a kazuje sie ze nie dojze ze robi fuszerke za ruba kase to nie potrafi swierdzic ze ktos ma dziue w zebie ,robilam w tym gabinecie wszystko i kosztowalo mnie to majatek dajmy na to usunicie dwoch osemek zł i do tego mam zle zaszyte dziaslo i zostalam z dziura w zebie ale chyba pani ania miala plan zeby dziurka zrobila sie wieksza bo wtedy moze skasowac 200 a nie 100zł porazka nie polecam tej fuszerki

Bardzo profesionalna , precyzyjna i drobiazgowa Pani dentystka.Bardzo jestem zadowolona ze sposobu leczenia a poza tym w końcu ktoś wytłumaczył mi cały zabieg i jego zasadność.Gabinet dysponuje tez świetnym sprzętem.Polecam

Bardzo przyjazna atmosfera ,bezbolesny i udany zabieg.Obsługa całego gabinetu bez zarzutu.Pani doktor bardzo solidna a personel wykwalifikowany i promienny.Moja 4-letnia córeczka była zachwycona i chętnie umówiła się na kolejną wizytę.No było tylko małe opóźnienie ale warto było czekać