Anna Serwa

Pediatra

3,5

Pani Serwa to lekarz godny polecenia.Chodze tam z córką,jeśli antybiotyk jest nie potrzeb y to nie zapisuje tak jak inni lekarza,nawet na katar piszą antybiotyk.

Pani Serwa uważa że wszystkie dzieci chorują jesienią i tak ma być, że przepisała mojej córce 6 antybiotyków jeden po drugim. Poza tym nie usłyszała przez 4 lata szmerów w serduszku mojej córki. Dopiero gdy trafiliśmy do szpitala po którymś już antybiotyku Pani ordynator oddziału dziecięcego usłyszała to od razu. Pani Serwa nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi. Podchodzi olewająco - pewnie dlatego nikt do niej nie czeka, a do Pani Gruszczyńskiej nie można się dostać.