Anna Siczewska

Lekarz rodzinny

2,7
2,6

Prostactwo, żonę określiła jako niepełnosprawna- bo chciałem z nią wejść aby pomóc się rozebrać. Empatia grabarza- na wejście-na pyt. czy się zarejestrować? Odwarknela siedzieć i czekać.itd

Dr Siczewska leczy mnie od liku dobrych już lat. Zmieniłam przychodnię wraz z całą rodziną właśnie ze względu na dr Anię. Ostatni rok był dla mnie wyjątkowo ciężki pod względem zdrowotnym , ale to właśnie w tym trudnym dla mnie okresie mogłam liczyć na pomoc ze strony dr Ani. Nie jest jej obojętny los pacjenta . Zaufanie buduje się latami i trzeba na nie zapracować. Teraz wiem, że mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z niewielu lekarzy do których mam 100 % zaufanie. Bardzo polubiłam też dr Anię tak prywatnie :)

Pani Dr. Siczewska najlepsza która miałem i zdania nie zmienię na pewno ponieważ od samego początku bardzo dobrze mnie leczyla i zawsze mnie przyjela gdy coś było nie tak

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Anny. Zmieniłam przychodnię z pewnymi obawami, ale na dzień dzisiejszy jestem szczęśliwa, że zmieniłam lekarza rodzinnego. Pani doktor bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta, jest przy tym miła i z przyjemnością korzystam z usług przychodni, bo wiem, iż w moich dolegliwościach otrzymam pomoc, a której nie dostałam przez dobrych parę lat u innej lekarki rodzinnej. Koleżance z pracy poleciłam dr Siczewską, i ona również jest zadowolona. Toteż nie uznaję niepochlebnych uwag na temat leczenia Pani doktor. Chciałabym, aby było więcej takich lekarzy.

Byłem zmuszony pujść do lekarza w niedzielę na pogotowie z moim 2 letnim synem także nie miałem wyboru. Lekarz owszem wypisał receptę jednak jest arogancka, zamiast skupić się na pracy udowodnia jakim to jestem beznadziejnym rodzicem, dlaczego dwulatek chodzi z pieluchą itd. Gdy usłyszałem hasło typu dobrze że moje dziecko,albo naszczęście moje dziecko....... szkoda słów. Nie polecam. Jak w każdej robocie są fachowcy i wyrobnicy.....

Lekarz niekompetentny, niemiły, niegrzeczny, podtrzymuję opinię matki dwójki dzieci. Nie polecam!!

lekarz ok jest spoko umie leczyc i lubi dzieci

lekarz ok jest spoko umie leczyc i lubi dzieci

Ja również nigdy nie zawiodłam się na Pani dr Siczewskiej. Przemiła osoba, świetny fachowiec. Nigdy nie odmówiła mi skierowań na badania czy wizyty u specjalisty. Zawsze uśmiechnięta i chętna do udzielania wszelkich wyjaśnień. Polecam Panią dr Siczewską. M.R.

Lekarz beznadziejny. Kilka razy mieliśmy "niemiłą" okazje korzystać z jej usług do czego byliśmy zmuszeni nagłymi chorobami dzieci. Córkę wiek 1,5 roku z gorączką 39* zbitą przed wejściem do gabinetu, szczekającym głosikiem odesłała do domu twierdząc ze dziecko jest przeciez zdrowe, bo sie usmiecha.... 3 godziny póżniej wylądowalismy w szpitalu z przyduszeniem i zapaleniem krtani. Z kolei wczoraj byłam z synem 2 lata, gorączką 38* i ospą, dr. zaczeła straszyc małego ze jek bedzie płakał to pojedzie do szpitala (bardzo profesjonalne podejscie do dwuletniego dziecka), po czym miała pretensje do mnie ze mam uspokoic go bo histeryzuje bo sie poci, zapewne od tego ze płacze a nie od temperatury... zal, brak profesjonalizmu i podejscia do dzieci....

Nigdy sie nie zawiodlam na Pani dr Siczewskiej. Przeszlam ze starej przychodni do nowej, zeby mogła mnie nadal leczyć. Pozdrawiam Aneta B.