lekarz Anna Siwińska

2,9
2,7

Pani Doktor prowadzila moje 2 ciąże bardzo dokładnie, z kompleksem badań, reakcja na graniczne wyniki. Ma doświadczenie, wiedzę i jest bardzo czujna. Również zdziwiona jestem negatywnymi opiniami.

Bardzo dobry kontakt, sympatyczne podejście. Pełen profesjonalizm, nie lekceważy niepokojących objawów, dokładne badanie i diagnoza. Jestem bardzo zadowolona.

Tylko pieniądze się liczą dla tej kobiety. Serdecznie nie polecam. Już chyba lepszy ginekolog w NFZ lub Luxmed…

Bardzo dobra lekarka. Kompetentna, dokładna, potrafi odpowiednio pokierować, doradzić. Dziwią mnie niektóre komentarze.

U Pani doktor byłam na jednej wizycie, pierwszej i ostatniej. Na USG stwierdziła PCOS, chociaż nie miałam żadnych objawów wskazujących na to. W dodatku samo badanie USG trwało max 10 sekund! Pani doktor nie zleciła żadnych dodatkowych badań w tym kierunku. Stwiedziła, że 3/4 kobiet w moim wieku ma z tym problem i na razie nie powinnam się tym przejmować mimo tego, iż powiedziałam na wywiadzie, że planuję zajść w ciażę. Badanie u innego lekarza wykluczyło PCOS. Nie polecam.

U Pani doktor byłam na jednej wizycie, pierwszej i ostatniej.
Nie polecam.

Do prowadzenia ciąży nie polecam!. Już na pierwszej wizycie stwierdzila, że dziecko bedzie bardzo chore, to było coś strasznego. Skierowanie na testy prenatalne, które również wyszły bardzo źle. Zapytanie: I co chcę z tym zrobić? Utwierdziło mnie to do zmiany ginekologa. Zmieniłam lekarza. Pan doktor stwierdził, że nic niepokojącego nie widzi. Syn urodził sie w 100% zdrowy... Wizyty i badania okropnie drogie:(

Na pierwszej wizycie również od razu Pani Doktor stwierdziła PCOS i poinformowała o problemach w przyszłości, na wizycie nie dostałam żadnego zdjęcia wykonanego USG, co się okazało, żadne objawy PCOS do mnie nie pasowały, w końcu poszłam na wizytę do innego sprawdzonego lekarza i się okazało, że ta diagnoza była błędna. Nie polecam, widać, że nie zdrowie pacjentki jest najważniejsze, a coś innego. :)

Bardzo miła Pani pomagała mi podrobić ciąże Fejkowymi zdjęciami USG Oraz kłamała mojemu chłopakowi że jestem w ciąży

Bardzo miła Pani pomagała mi podrobić ciąże
Fejkowymi zdjęciami USG
Oraz kłamała mojemu chłopakowi że jestem w ciąży

Nie polecam ! Byłam u pani doktor jako na pierwszej swojej wizycie u ginekologa , ledwo wykonała usg a już stwierdziła zespół PCOS I oczywiście odrazu władowala mi hormony co się okazało zupełnie bez potrzeby. Wizyta nie trwała 10min i wyniosła 200 zł. Tabletki prawie 100 . Liczy się Tylko kasa. Szczerze nie polecam

pani doktor może jest i mła i sympatyczna, ale liczą się dla niej pieniądze. Wiem co piszę, bo dopiero pod koniec ciąży skierowała mnie na patologię, a powinnam tam trafić juz po pierwszej wizycie u niej. Dobrze, że dziecko mam zdrowe. No ale co pieniądz potrafi zrobić z człowiekiem... Szczerze nie polecam