dr n. med. Anna Ślisz

Radiolog

Bezczelna, arogancka kobieta. Brakuje mi słów na jej zachowanie.Nie rozumiem kto ją jeszcze chce zatrudniać w tym szpitalu... Swoją osobą niszczy opinie szpitala. Po wizycie u niej popłakałam się, nikt mnie jeszcze tak bezczelnie nie potraktował jak ona.

Szkoda, że nie ma możliwości wyboru w tej opinii nie zaznaczania żadnej gwiazdki. Jedna gwiazdka i to i tak za dużo dla oceny Pani Doktor. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak arogancką, nieuprzejmą, niesympatyczną osobą. Swoim zachowaniem pracuje na takie opinie. Mam nadzieję, że kiedyś sama Pani Anna trafi na tak antypatyczną osobę i może popatrzy z innej perspektywy na pacjenta !!!

Bardzo nieprzyjemna osoba, bardzo. Wyzyta trwala 2-3 minuty! Probowalem sie czegos dowiedziec mowiac ze mam bol w boku w okolicach watroby, ale na moje pytania dostalem odpowiedz mniej wiecej: idz pan sobie juz stad. Skasowal 85 zl za wizyte!!! Jakis koszmar, po wyjsciu bylem zszokowany i zaniemowilem!!! To niewyobrazalne jak tak mozna traktowac pacjenta, co ta kobieta ma w glowie??? Polecam omijac szerokim lukiem tego niby lekarza.

Z przykrością muszę stwierdzić, że tak nieuprzejmego lekarza jeszcze nie spotkałam. Zwyciężył system informatyczny i problemy z nim niż ludzkie podejście do pacjenta.