Znakomity fizjoterapeuta, byłam ze swoją córeczką chyba już wszędzie ale Pani Ania okazała się najlepsza, miła, empatyczna, informuję o wszystkim co robi, poświęca każdemu dziecku dużo czasu, angażuje się w 100%, poza tym pomogła nam znależć świetnego lekarza, który był potrzebny naszej córci. 100 % profesjonalizmu, chodzimy do Pani Ani pól roku, a już są nieprawdopodobne postępy. Polecam gorąco.

Pełen profesjonalizm i niespotykane podejście do dzieci, widać, że praca daje Pani Ani wiele radości, a ona sama bardzo kocha wszystkie dzieci. Pozdrawiam i polecam!!! M.M.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Toruń"?

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86