Lekarze Fizjoterapeuta Toruń

mgr Adrian Dominiak

Dominiak Fizjoterapia
ul. Grudziądzka 74-76
Toruń

Do Pana Adriana trafiłam z nieciekawą kontuzją pleców, po kilku próbach leczenia u innych fizjoterapeutów bez skutecznych rezultatów. Zachwyciło mnie przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, profesjonalizm, szukanie prawdziwych przyczyn zaistniałej sytuacji i dąży do ich wyeliminowania . Pan Adrian jest osobą pełną pasji z otwarta głową , podchodzi wielowymiarowo do tematu, wspiera pacjenta w procesie leczenia. Zwraca uwagę na nawyki mające kolosalne przełożenie zarówno na zdrowie jak ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

mgr Joanna Szpanowska

87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna miła obsługa. Łokieć tenisisty wyleczony w stu procentach .Polecam serdecznie :).
Opinia dodana przez: Zbigniew

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”
87-100 Toruń

Leczę się u p. Doktor od kilkunastu lat. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Kompetencja połączona z wyjątkowym podejściem do pacjenta, humor i ciepło powoduje, że wizyta lekarska jest przyjemnością. Polecam każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: sławomir

mgr Anna Świtling

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci
87-100 Toruń

Znakomity fizjoterapeuta, byłam ze swoją córeczką chyba już wszędzie ale Pani Ania okazała się najlepsza, miła, empatyczna, informuję o wszystkim co robi, poświęca każdemu dziecku dużo czasu, angażuje się w 100%, poza tym pomogła nam znależć świetnego lekarza, który był potrzebny naszej córci. 100 % profesjonalizmu, chodzimy do Pani Ani pól roku, a już są nieprawdopodobne postępy. Polecam gorąco.
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Ewa Sieklucka

dr n. med. Ewa Sieklucka

Poradnie Specjalistyczne
Jana Dekerta 1
87-100 Toruń

Do dr Ewy Siekluckiej trafiłam z polecenia osoby, która przeszła rehabilitacje po wypadku i , w efekcie, jest w 100% sprawna. Pani Ewa jest wszechstronna, ma holistyczne podejście i niesamowitą wiedzę. Usprawniła mi bark ( ramię wróciło do pełnego zakresu ruchu po 1 wizycie!), wyleczyła bliznę po operacji, wyprostowała asymetryczna postawę. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Halina

mgr Agnieszka Szczerbicka

87-100 Toruń

Za dużo by pisać ...pełen profesjonalizm.Począwszy od czasu poświęconego pacjentowi po wiedzę,kompetencję.Z racji częstych kontuzji (i wizyty u wielu fizjoterapeutów) mogę powiedzieć ze Agnieszka to prawdopodobnie najlepsza specjalistka od kolan w Toruniu !!!
Opinia dodana przez: Zbyszek

mgr Robert Berek

mgr Robert Berek, Fizjoterapeuta
Adama Mickiewicza 59/1
87-100 Toruń

Chciałem Serdecznie podziękować Panu Robertowi za skuteczną terapię. Od dłuższego czasu bolał mnie odcinek szyjny kręgosłupa i nie mogłem skręcić głowy w lewo. Wizyta trwała 1h i od razu przyniosła efekt. Teraz mogę kręcić głową i nic mnie nie boli. Nie spodziewałem się tak szybkich rezultatów.
Opinia dodana przez: Marcin

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mgr Leszek Tajchman

Tajchman Leszek Fizjoterapia
Matejki 63a lokal 6
87-100 Toruń

Nie polecam! Żenada, poniżej godności człowieka. Życzę takiego samego potraktowania. Szukajcie prawdziwych specjalistów fizykoterapii!

Paweł Dziadoń

Toruń

Jest młodym fizjoterapeutą, ale dobrze wie co robi

mgr Magdalena Kurzawska

mgr Piotr Znajdek