lekarz Anna Szaciłło

Absolutnie nie polecam . Ta pani pomyliła zawody. Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami powyżej

Absolutnie nie polecam .
Ta pani pomyliła zawody.
Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami powyżej

kompetentny lekarz z duża wiedzą, empatyczny, najlepszy neurolog w Toruniu. Serdecznie polecam i dziękuje za pomoc i okazane serce

Super podejście do pacjenta ! Super specjalista ! Wspaniałe relacje z pacjentami. Jednym słowem: 3 x SUPER 👏

Pani Doktor jest specjalistką w swojej dziedzinie. Ma wiedzę i empatyczne podejście do pacjenta oraz jego rodziny. Jest cierpliwa i dokładnie tłumaczy leczenie. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie plus uprzejmość. Polecam!

Zetknąłem się Panią Doktor na szpitalnym SOR. Bardzo miła, kompetentna i empatyczna! Gorąco polecam!

Bardzo niemiła, empatia to nieznane słowo dla tej Pani doktor. Mimo braku jakiejkolwiek konfliktowej sytuacji zarozumiała (nie wiedzieć czemu) i niemiła „na wejściu”. Lekarz nie ma być psychologiem rodziny i pacjenta to jasne - nie wymagajmy niemożliwego, ale w bardzo trudnych sytuacjach zdrowotnych odrobina dobrej woli i minimalnego pozytywnego podejścia zdziała nieraz cuda. Ciężko mi uwierzyć, ze ta Pani kiedyś to zrozumie.

Rewelacyjna lekarz, bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta i jego rodziny co jest ważne w trudnych chwilach. Zawsze starała się wytłumaczyć sytuację i stan pacjenta. Z własnej inicjatywy i zupełnie bezinteresownie umożliwiła rodzinie kontakt internetowy z pacjentem w przeciwnym razie byłby odcięty od świata na 3 miesiące w panującej pandemii, w czasie kiedy docierało do niego że stał się niepełnosprawny na zawsze. Serdecznie polecam i Dziękuję w imieniu całej rodziny. Oby więcej takich LUDZI!

Niestety moja jak i mojej mamy opinia jest negatywna. Bardzo nie miła, nie potrafi wysłuchać pacjenta. Dopiero co otrzymała pieczątkę lekarza, a uważa się za nie wiadomo kogo. Bardzo dużo negatywnych cech można by jeszcze wymienić.