lekarz Anna Szaciłło

Rewelacyjna lekarz, bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta i jego rodziny co jest ważne w trudnych chwilach. Zawsze starała się wytłumaczyć sytuację i stan pacjenta. Z własnej inicjatywy i zupełnie bezinteresownie umożliwiła rodzinie kontakt internetowy z pacjentem w przeciwnym razie byłby odcięty od świata na 3 miesiące w panującej pandemii, w czasie kiedy docierało do niego że stał się niepełnosprawny na zawsze. Serdecznie polecam i Dziękuję w imieniu całej rodziny. Oby więcej takich LUDZI!

Niestety moja jak i mojej mamy opinia jest negatywna. Bardzo nie miła, nie potrafi wysłuchać pacjenta. Dopiero co otrzymała pieczątkę lekarza, a uważa się za nie wiadomo kogo. Bardzo dużo negatywnych cech można by jeszcze wymienić.